Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Odstránenie mimických vrások botulotoxínom

4,6 / 5 Inštitút Estetickej Medicíny Pezinok (mapa) 208 zákazníkov 42 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Inštitút Estetickej Medicíny

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Jana
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 4. 2014.

Môžete využiť do 30. 4. 2014

  • Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 033 640 5250, 033 640 5251 alebo na 0910 111 669.
  • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
  • Pri založení karty je povinný registračný poplatok 15 eur (bez karty nie je možné previesť zákrok).
  • Zmena termínu je možná najneskôr 24 hod. vopred.
140,00 € 69,90 €
140,00 € 69,90 €
Ukončené

Aj vám sa na tvári objavujú „záznamy“ o vašom veku? Starosti, životný štýl… Že sa ešte necítite na vrásky? Zmeňte to! Vyzerajte presne tak, na koľko sa cítite!

Vďaka BOTULOTOXÍNU budete mať pleť žiariacu mladosťou, bez náznaku vášho veku a bez mimických vrások. Doprajte si ho aj vy, teraz so zľavou 50 %.

„TIME CORRECTION“ pomocou botulotoxínu je jednoduchá a účinná metóda, ktorá spočíva v oslabení činnosti mimických svalov, ktoré sa zúčastňujú na tvorbe mimických vrások. Vznik vrások je daný geneticky, starnutím kože najmä vplyvmi UV žiarenia, gravitáciou, životným štýlom a aktivitou svalov. Mimické vrásky sa môžu objaviť aj v mladom veku a v tomto prípade sa botulotoxín aplikuje preventívne, aby sa vrásky neprehlbovali. Botulotoxín sa pichá tenkou inzulínovou ihlou do mimických svalov v miestach vrások, ktoré chceme vyhladiť.

Je možné si vybrať jednu korekčnú oblasť: 
medziobočie, čelo, okolie očí alebo spodná sánka a krk.

Prvé výsledky sa dostavujú po cca 48 hodinách, plne vyvinutý efekt je po 2 týždňoch. Doba trvania účinku je obvykle 3 – 6 mesiacov. Po opakovaných aplikáciách sa efekt predlžuje aj vďaka návyku pokojnejšej mimiky.Ošetreniu vždy predchádza odborné vyšetrenieZákrok realizuje odborníčka na estetickú medicínu, dermatologička MUDr. Alena Pallová.

Inštitút estetickej medicíny na čele s majiteľkou, odborníčkou na estetickú medicínu, dermatologičkou MUDr. Alenou Pallovou,  kopíruje najnovšie trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti dermatokozmetiky, laserovej dermatológie a kozmetiky a poskytuje možnosť relaxácie v spa-centre a beauty centre alebo možnosť formovania postavy. Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti anesteziológie, cievnej chirurgie, plastickej chirurgie, ortopédie a traumatológie, dermatológie, kozmetičky, kaderníčky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v novom súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.