Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Reflexná masáž chrbta alebo chodidiel

4,2 / 5 Trifam Club Bratislava (mapa) 8 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Trifam Club

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Miroslav
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 5. 2014.

Môžete využiť do 30. 5. 2014

  • Kupón zahŕňa 30 min. masáže chrbta alebo chodidiel (časť tela uvediete pri objednávke).
  • Je potrebné sa objednať vopred na tel: 0948 284 438 (volať môžete v pracovné dni medzi 10:00 a 17:00)
  • Termín je nutné si dohodnúť najneskôr 10 dní pred koncom platnosti kupónu
  • Dohodnutý termín je možné zmeniť najneskôr 24 hod vopred
  • Salón sa nachádza v komplexe Trifam club, vchádza sa cez drevenú bránku historického obytného domu. Naše priestory sú hneď vpravo, dolu po schodíkoch. Ak by ste mali pochybnosti, ochotne vám poradíme na tel. č.: 0948 284 438

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

15,90 € 8,50 €
15,90 € 8,50 €
Ukončené

Reflexnú masáž využívali čínski lekári už v dávnych časoch. Stimuláciou jednotlivých bodov sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach.

Je to účinná metóda alternatívnej medicíny. Podobne ako akupunktúra, aj táto metóda je založená na zistení, že na tele sú určité dráhy –meridiány, alebo pozdĺžne a priečne kanály, ktorými prúdi energia. Keď má v kanáloch prekážku, telo sa vychýli zo svojej rovnováhy a ochorie. Prekážkou môžu byť stuhnuté svaly, svalové napätie, hrčky, zatvrdliny a podobne. Keďže určité body na týchto dráhach zodpovedajú jednotlivým orgánom ľudského tela, ich spriechodnenie znamená vyliečenie, alebo zmenšenie problémov.

Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho len hľadáte cestu k zníženiu napätia, reflexná masáž môže byť odpoveďou na váš problém.

Reflexná masáž je zvyčajne bezpečná pre všetky vekové kategórie. Základná reflexná masáž by mala trvať asi 30 minút, má preventívny účinok a odporúča sa na posilnenie imunitného systému. Pri tejto masáži sa podporí najmä tráviaci, vylučovací, lymfatický a črevný systém. Po diagnostikovaní sa dá masáž predlžovať a účinne sa riešia zdravotné ťažkosti.

Neodporúča sa, ak máte na nohách otvorené rany, vyrážky, pleseň alebo iné príznaky infekcie či zápalu. Nie je vhodná pri cukrovke, kŕčových žilách ani počas tehotenstva. Povzbudením činnosti niektorých orgánov môže prísť k subjektívne nepríjemným reakciám.

Kupón zahŕňa 30 min. masáže chrbta alebo chodidiel (časť tela uvediete pri objednávke).