Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Prírodná pedikúra/manikúra – 45 min. alebo relaxačno-regeneračný kúpeľ celého tela – 60 min. rybičkami GARRA RUFA

4,8 / 5 Fish Therapy Spa Prešov (mapa) 82 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Fish Therapy Spa

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Lucia
Varianty (3)

Termín

Platnosť do 18. 4. 2014.

Objednávky prijímame na tel. čísle 0948 218 980 alebo osobne vo Fish Therapy Spa na Floriánovej 6 v Prešove, na poschodí.

12,00 € 6,99 €
12,00 € 6,99 €
Ukončené

Termín

Platnosť do 18. 4. 2014.

Objednávky prijímame na tel. čísle 0948 218 980 alebo osobne vo Fish Therapy Spa na Floriánovej 6 v Prešove, na poschodí.

55,00 € 29,99 €
55,00 € 29,99 €
Ukončené

Termín

Platnosť do 18. 4. 2014.

Objednávky prijímame na tel. čísle 0948 218 980 alebo osobne vo Fish Therapy Spa na Floriánovej 6 v Prešove, na poschodí.

25,00 € 14,99 €
25,00 € 14,99 €
Ukončené

Stres a starosti sa rozpustia pri ponorení vášho unaveného tela do lákavého, teplého kúpeľa s rybičkami Garra rufa. Jemná masáž rybičkami je veľmi príjemná, pôsobí relaxačne, regeneračne a osviežujúco nielen na pokožku vášho tela, ale zároveň aj ako účinná masáž chodidiel a pedikúra.

Ku každej procedúre dostanete skvelú kávu alebo čaj. Rybička GARRA RUFA, známa aj ako doktor ryba, pochádza z Turecka, žije v teplých prameňoch v oblasti Kangal. Ľudia z tejto oblasti po stáročia ťažia z vlastností týchto rýb na zlepšenie kožných problémov, ako je lupienka (psoriáza), ekzémy, kurie oká, akné a ďalšie. Rybka sa živý odumretou kožou. Pri jej odstraňovaní, vytvára enzým, ktorý ma vplyv na jej regeneráciu. Preto sa stala obľúbenou pri liečbe kožných ochorení, najmä psoriázy.

Pedikúra, manikúra alebo rovno celotelový wellness kúpeľ v spoločnosti týchto rybičiek si dnes môže dopriať každý. U zdravých klientov ide predovšetkým o prirodzený spôsob relaxácie a prírodnú starostlivosť o pokožku. Po kúpeli ostáva pokožka pružnejšia, napnutejšia, hebkejšia. Na dotyk je zamatová. Približne 250 – 300 rybičiek totiž usilovne čistí pokožku, vyhladzuje vrásky, robí mikromasáž a píling celého tela. Kúpeľ ďalej prispieva k podpore prekrvenia pokožky, prevencii celulitídy a v neposlednom rade k uvoľneniu celého organizmu. Ak sa vám však zdá stále trochu šialené kúpať sa s rybkami, ktoré vás navyše majú aj obhrýzať, pokojne si k ním skočte len na prírodnú manikúru či pedikúru. Zbavia nohy aj ruky zhrubnutej časti kože a príjemne ich premasírujú a rovnako ako pri celotelovom kúpeli pokožky hĺbkovo prečistia a zároveň podporia jej lepšie prekrvenie. Suchej, zhrubnutej a šupinatej pokožky sa klient nezbaví na prvýkrát. Keďže ošetrenie je jemnejšie, je potrebných aspoň 5 až 10 sedení, pričom dĺžka je individuálna podľa uváženie klienta.

Benefity prírodnej pedikúry rybičkami Garra rufa:

  • prírodný a príjemný peeling chodidiel
  • odstránenie suchej a šupinatej pokožky
  • zabránenie tvorby stvrdnutej kože
  • hĺbkové čistenie pokožky chodidiel
  • prirodzené prekrvenie nôh
  • mikromasáž chodidiel
  • stimuluje akupunktúrne body a moduluje nervový systém k uvoľneniu tela a únavy
  • pravidelné mikromasáže rybičkami preukázali pozitívny účinok na zdravie nôh

Benefity celotelového kúpeľa:

  • Účinné pri liečbe kožných ochorení: zmiernenie prejavov psoriázy, ichtyózy, dermatitídy a ekzémov – dokázané laboratórne výsledky (až 80% zlepšenie)
  • Kúpele majú aj kozmetické účinky: peeling celého tela (rybičky odstránia odumretú kožu) podpora prekrvenia, vyhladenie vrások, odstránenie celulitídy

Procedúra je úplne bezbolestná, ba naopak, veľmi príjemná. Je to skvelé uvoľnenie a relax po náročnom dni.