Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Hodinová masáž podľa výberu: meridianová, klasická, relaxačná a športová

4,7 / 5 Masér Gabriel Koller Nitra (mapa) 102 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Masér Gabriel Koller

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Martina
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 5. 2014.

Môžete využiť do 31. 5. 2014

Rezervácia: Na masáž je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 0907 524 980. Pri rezervácii zadajte číslo kupónu. Vytlačený kupón si prineste so sebou.

Dĺžka trvania: 60 minút

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

24,00 € 9,99 €
24,00 € 9,99 €
Ukončené

Sľúbte si, že v novom roku budete k sebe milší a pre svoje zdravie urobíte niekoľko dobrých skutkov. Nemusíte hneď obúvať tenisky, alebo brať do ruky tenisovú raketu, začnite pozvoľna. Uvoľnite stuhnuté svahy z neustále sedenia, odbremeňte nohy od neustále státia. Jednoducho, podarujte si masáž.

Vyberte si svoju masáž:

  • akupunktúrnu meridianovú masáž (60 min.)
  • klasickú celotelová masáž (60 min.)
  • relaxačnú masáž (60 min.)
  • športovú masáž (60 min.)

Akupunktúrna meridianová masáž

Meridiánová masáž je akupunktúrna masáž, ktorá pomôže rozprúdiť životnú energiu. Masáž má svoj pôvod v čínskom učení o akupunktúre a v západnej forme masáže. Kombinuje v sebe východný a západný systém medicíny v záujme dosiahnutia čo najlepšieho účinku. Pri meridiánovej masáži sa po dráhe meridiánu pohybujeme kovovou tyčinkou. Pacient je tak ušetrený od bolesti a tak je meridiánová masáž bezbolestným a pritom účinným ošetrením.

Kedy ja meridianová masáž vhodná? (klikinite)

Klasická masáž

Je sústava základných masérskych hmatov, ktoré sa používajú na uvoľnenie alebo tonizovanie svalov, kĺbov, šliach, kože, celého tela. Ak sa vykonávajú pomaly tak uvoľňujú a keď rýchlo tak tonizujú – dráždia.

Pri tejto masáži sa zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti tela, normalizuje sa napätie kože, zlepšuje sa cirkulácia krvi. Zrýchli sa aj vyplavovanie odpadových látok z tela a zvyšuje sa prísun kyslíka do tkanív, čo v konečnom dôsledku napomáha k uvoľneniu celého organizmu.

Relaxačnú masáž

Relaxačná masáž navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres ako aj znovu obnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach ako pracovná vyťaženosť, vyťaženosť v skúškovom období alebo len jednoducho vtedy, keď potrebujete zrelaxovať, uvoľniť sa a vypnúť.

Športovú masáž

Športová masáž je najviac podobná klasickej masáži. Rozdiel je však v slede, rytme a intenzite vykonávania masážnych hmatov. Cieľom športovej masáže je dopomôcť športovcovi k podaniu maximálneho výkonu, a tiež urýchliť regeneráciu organizmu po výkone.

Profesionálnu klasickú celotelovú masáž vám poskytne certifikovaný masér Gabriel Koller. Jeho profesionálne skúsenosti s masážnou terapiou vám prinesú do života viac psychického a fyzického komfortu, aby ste svoj život, ktorý je výlučne vo vašej kompetencii, prežili v harmónii.

Štúdie potvrdzujú, že jedna masážna terapia dokáže redukovať stav úzkosti, krvný tlak, tepnovú frekvenciu a séria masáží blahodarne znižuje depresiu a bolesť. Ak ste ešte nikdy nezažili účinky masážneho umenia, služby pána Kollera sú tu pre vás.