Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Bowling s partiou cez pracovný týždeň aj cez víkend

4,6 / 5 Bowling Club Klokočina Nitra (mapa) 69 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Bowling Club Klokočina

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Michal
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 10. 5. 2014.

Môžete využiť do 10. 5. 2014

Rezervácia: vopred na tel. č.: +421 915 131 559. Pri rezervácii je nahláste číslo kupónu a vytlačený kupón si prineste so sebou.

Využitie: kupón je možné uplatniť od pondelka do nedele od 14:00 do 18:00. Poskytovateľ prijíma posledné kupóny do 17:00 hod.

Maximálny počet hráčov: 6.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

3,90 €
3,90 €
Ukončené

Prečo si nevyraziť na bowling za fantastickú cenu cez týždeň aj cez víkend? Bojíte sa, že je to nejaká Klokočina? To teda je a nie hocijaká, ale Bowling Club Klokočina, kde si môžete zahádzať guľami ako sám Ištván Gulemiházi.

Váš kupón zahŕňa:

  • prenájom bowlingovej dráhy na 1 hodinu pre 1–6 osôb
  • požičanie bowlingovej obuvi

Zahrať si môžete na štyroch bowlingových dráhach, ktoré sú vhodné nie iba pre skúsených hráčov, ale i pre tých, ktorí chcú zažiť skutočnú zábavu v príjemnom a priateľskom prostredí. Taktiež si môžete zahrať stolný futbal, či zaspievať si najväčšie hity, ktoré vám ponúka náš jukebox, ktorého súčasťou je i karaoke.

Posedieť si môžete v časti, kde sa nachádzajú bowlingové dráhy, pri bare, ale i priamo na terase, odkiaľ môžete sledovať rôzne LIVE prenosy (futbal hokej a pod.), ktoré sú premietané na veľkom plátne. Súčasťou bowlingu je i priestranná terasa, ktorá je počas chladných dní vyhrievaná.

Bowling Club Klokočina vám ponúka posedenie v príjemnom a vynovenom prostredí, kde sa môžete občerstviť širokou škálou alkoholických a nealkoholických nápojov, výbornou horúcou čokoládou, či pochutnať si na výbornej káve značky LAVAZZA, pri ktorej si môžete prečítať dennú tlač a vybrať si z rôznych pochutín.