Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Dezinfekcia interiéru Ozónom

Zdravé bývanie

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Zdravé bývanie

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 17. 4. 2014.

Môžete využiť do 17. 4. 2014

Po zakúpení voucheru kontakujte svojho regionálneho pracovníka cez stránku www.zdravebyvanie.eu a dohodneme spoločný termín pre vašu dezinfekciu.

69,00 € 19,00 €
69,00 € 19,00 €
Ukončené

Ak máte pocit, že ste pričasto chorí alebo sa ochorenie opakovane vracia, vydezinfikujte svoj byt alebo dom.

Svoje o tom vedia rodičia škôlkárov a mladších školákov, rôzne ochorenia sa šíria najľahšie práve v detských kolektívoch. Najčastejšie sa opakujú nákazy dýchacích ciest ako nádcha, viróza alebo chrípka, ale aj rôzne črevné infekčné ochorenia spojené s hnačkou a s vracaním. Od detí ľahko ochorejú aj dospelí. Nákaza tak koluje medzi členmi domácnosti alebo sa po pár týždňoch znova vráti. Obyčajné upratovanie v takejto situácii nestačí, lebo choroboplodné zárodky zostávajú uchytené na povrchu nábytku, na kobercoch a na hračkách. Riešením je technológia, ktorá je v západnej európe veľmi obľúbená pre svoje preukázané vedecké výsledky. Ozón je plyn, ktorý sa vytvára špeciálnym zariadením tzv.generátorom ozónu. Ten sa do priestoru vháňa počas jednej hodiny a práve v tomto čase prebieha samotná dezinfekcia. Ozón je veľmi reaktívny plyn a je 100× účinnejší ako chlór. Plyn sa dostane do každej špáry, za kuchynskú linku aj do kobercov. Výsledkom je komplexná a celopriestorová dezinekcia interiéru. Vedľajší efekt je aj dezodorácia tzn. že po takejto dezinfekcii je v priestore čistý vzduch a napr. veci, ktoré sú zatuchnuté od fajčenia majú opäť svoju prirodzenú vôňu. 

Ozón sa bežne používa v zdravotníctve alebo na miestach s veľkým pohybom ľudí. Zľavnený kupón na dezinfekciu platí aj pre majiteľov reštaurácií, barov a fitnesscentier, ktorý chcú posunúť štandard v hygiene svojej prevádzky. Doprajte tak zákazníkom viac a získajte náskok pred konkurenciou. 

Viac detailných informácií nájdete aj na našej stránke www.zdravebyvanie.eu

Niečo o technológii:

Naše zariadenia generujú ozón silným UV žiarením v zariadení a súčasne sa využíva toto silné UV žiarenie aj ako germicídne. Germicídne žiarenie účinne likviduje nebezpečné baktérie, vírusy, plesne rozptýlene vo vzduchu, ktorý prúdi cez zariadenie.  Silné UV žiarenie súčasne generuje ozón vysokej koncentrácie, ktorý účinne dezinfikuje celý priestor kde sa nachádza. Naše generátory ozónu sú profesionálne zariadenia určené na dlhodobú prevádzku a dosahujú produkciu ozónu až 70000mg/hod. a prietok vzduchu až 380m3/hod (zariadenie prečerpá vzduch zo 100m2 bytu za hodinu!). Sú riadené mikroprocesorom čo zaručuje perfektný výsledok.


 
Ozón rozkladá a oxiduje aj nebezpečný formaldehyd uvoľňujúci sa z nábytku, ktorý poškodzuje zdravie, najmä detí. Produkt oxidácie formaldehydu ozónom je neškodná voda a oxid uhličitý.