Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Profesionálna manikúra pre krásne a zdravé nechty

3,5 / 5 Art & Design Bratislava (mapa) 22 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Art & Design

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Evka
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 19. 5. 2014.

Môžete využiť do 19. 5. 2014

Rezervácia: Na procedúru sa objednávajte vopred na tel. číslo 0903 394 980 alebo 0908 121 121. Pri rezervácii uveďte číslo vášho voucheru. 

Storno: je možné max. 24 hod. pre rezervovaným termínom.

23,00 € 6,90 €
23,00 € 6,90 €
Ukončené

Neskrývajte svoje rúčky v hrubých rukaviciach a hrdo vystrčte svoje pazúriky! Aby sa poriadne zadrapili do svojho cieľa musia byť pevné a zdravé. Nechajte si upraviť nechtíky podľa svojho vkusu a zverte sa do rúk profesionálom v Art&Design.

Kúpou voucheru máte na výber:

  • Francúzska manikúra
  • Japonská manikúra

Francúzska manikúra

Nežná manikúra pre romantické povahy. Nechtíky vám ošetria, upravia, nevynechajú ani jemnú kožu pri nechtovom lôžku. Vaše nechty budú pôvabné a jemné s klasickou bielou špičkou. Tieto nechtíky sú ideálne pre každú príležitosť, vaše upravené ruky vyniknú a elegantne doplnia váš outfit.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je vhodná pre ženy i pre mužov. Ak sa vaše nechty štiepia, máte na nich neestetické ryhy či fľaky a nepríjemne sa lámu japonská nechtová starostlivosť je ako stvorená pre vaše rúčky.

Manikúra zahŕňa úpravu, ošetrenie nechtu aj ošetrenie nechtového lôžka špeciálnou pastou, ktorá nechtom dodá potrebné vitamíny a živiny, naštartuje v nich regeneračný proces. Masáž prsty prekrví a pomôže nechtom rýchlejšie rásť.

Salón ART&Design ponúka okrem profesionálnej starostlivosti o nechty aj kadernícke a kozmetické služby. Pracuje s renomovanými značkami Schwarzkopf, Ryor a OPI. Salón nájdete priamo v centre Bratislavy na Obchodnej ulici č. 37

Krásne a zdravé nechty budú odteraz nielen vašou vizitkou ale aj chválou. Zverte svoje rúčky profesionálom a využite atraktívnu 65 % zľavu v Salóne Art&Design!