Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Čínsky národný cirkus 2014 – SHANGHAI NIGHTS

Hant Arena - ŠH Pasienky Bratislava (mapa) 85 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Hant Arena – ŠH Pasienky

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 24. 3. 2014.

Môžete využiť do 24. 3. 2014

  • Voucher zahŕňa vstupenku pre 1 osobu na predstavenie Čínskeho národného cirkusu – voľné sedenie na tribúne.
  • Ako voucher uplatníte: voucher slúži ako vstupenka, ktorú si vyzdvihnete na pokladni hodinu pred predstavením výmenou za vytlačený voucher.
  • Dátum a miesto konania: 24.3.2014 od 19:00 hod., Hant Arena, ŠH Pasienky, Bratislava.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

25,00 € 17,50 €
25,00 € 17,50 €
Ukončené

Nemusíte mať vždy príčinu na to, aby ste sa šli zabaviť. V momente, keď zatúžite po zábave, vyberte si tu najlepšiu prí-Činu. Čínsky národný cirkus a jeho veľkolepú show pri príležitosti 25. výročia jeho vzniku.

Už teraz sa môžete tešiť na dych berúcu dokonalú súhru tela a mysle v jedinečnej akrobatickej show, ktorá nemá na svete obdobu.

V cene kupónu máte:

Shanghai nights

Shanghai nights je najnovšia show pripravená pri príležitosti 25. výročia vzniku cirkusu. Show je inšpirovaná Šhangajom v polovici 20. storočia, kedy bol rýchlo sa rozvíjajúcim vriacim kotlom, v ktorom sa miešali najrôznejšie kultúry, národnosti a prejavy globálnej módy.

Po tisícročia nedotknutá čínska kultúra sa postupne prostredníctvom tohto ambiciózneho prístavného mesta otvárala novému usporiadaniu sveta. Vznikol tak úplne nový zázrak, ktorý sa svojou rozmanitosťou stal pre celú Čínu tiež ukazovateľom na dlhej ceste do novej doby.

Mladý súbor výnimočných artistov z Ríše stredu prezentuje túto premenu. Uvidíte množstvo skvelých čísel a akrobatických kúskov, ktoré sa budú odohrávať na pozadí príbehu inšpirovaného Shanghaiom 20. storočia.

Čínsky národný cirkus

V tomto programe uvidia diváci najlepších akrobatov z Číny, ktorí predvedú bezkonkurenčnú a neopakovateľnú show, ktorej základ vychádza z tradície staršej ako 2000 rokov. Pútavý príbeh rozprávaný v češtine, úchvatná hudba, dych berúce výkony a strhujúce akrobatické čísla – to všetko je typické pre všetky vystúpenia Čínskeho národného cirkusu.

Čínskeho národného cirkusu nemajú vo svete žiadnu konkurenciu a nastavujú tak latku naozaj vysoko. Z hľadiska počtu vystúpení a predaných vstupeniek je Čínsky národný cirkus historicky najúspešnejšou celovečernou akrobatickou show.