Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Naštartuj sa s nami na leto a buď (cross) FIT s intenzívnym tréningovým programom

4,6 / 5 Base Gym Banská Bystrica (mapa) 23 zákazníkov 27 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Base Gym

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Páčil sa mi prístup trénerov, priateľská atmosféra

M
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 5. 2014.

Môžete využiť do 31. 5. 2014

Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia termínu najneskôr do 31.05.2014 na tel.č. 0918 964 525, 0903 012 764 alebo e‑mailom na info@basegym.sk. Zákazník si kupón môže uplatniť aj po tomto dátume, rezervácia vopred je nutná kvôli zaradeniu do skupín.

Storno: V prípade, že si termín nerezervujete do 31.05.2014, kupón prepadá. 

Počet lekcií: 16

Max. počet osôb na 1 lekcii: 8

Potrebný odev: na cvičenie si so sebou prineste pohodlné športové oblečenie

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

240,00 € 59,00 €
240,00 € 59,00 €
Ukončené

Gánite na zaprášený bicykel, ktorý stojí v kúte, lebo už dávno na ňom nestačíte svojim deťom? Fučíte na rodinnej turistike už pri prvom miernom stúpaní? Plážový volejbal na kilometre obchádzate, nikdy nedoplávate až k bojkám a z bazéna sa vyplazíte po kachličkách. Toto leto bude INÉ! Pripraví vás naň Base Gym.

Vašu kondíciu len tak niečo neprekvapí! Vychutnajte si konečne čas, o ktorom ste snívali celý rok. Zdravý a v kondícii s prehľadom a úsmevom zvládnete všetky tie milé nástrahy prázdnin a ak poriadne zamakáte, budete zháňať aj o číslo menšie plavky.

Váš kupón zahŕňa:

  • 16 vstupov na cvičenie, t. j. tréningových jednotiek pod dohľadom certifikovaného trénera (60–70 min.), tréning vychádza z CrossFitových základov, skupinový tréning
  • vstupný a výstupný kondičný test
  • iontový nápoj na každý tréning
  • zasvätenie do správneho stravovania

Tréning je určený pre mužov aj ženy, začiatočníkov aj pokročilých. Po vzájomnej dohode s trénerom na základe vašej kondície a potrieb budete zaradení do tréningových skupín a rozvrhu cvičenia.

Buďte moderný, prestaňte konečne chudnúť a namiesto toho si vybudujte zdravý životný štýl. Kila pôjdu potom samé dolu! Zrazu zistíte, že sa cítite oveľa lepšie, máte viac energie a chuti do života a nebudete sa môcť prestať čudovať, aké bolo jednoduché nakoniec schudnúť.

Program „Skoncujte s faldíkmi“ je prakticko-vzdelávací intenzívny kurz, určený pre ľudí, ktorí majú chuť urobiť niečo so svojou kondíciou, cítiť sa fit a zhodiť všetky nadbytočné kilá. V priebehu 8 týždňov vás naučia ako správne a efektívne cvičiť, ako sa stravovať tak, aby ste sa cítili zdraví a fit a mali dostatok energie počas celého dňa. Program a tréningy vychádzajú z filozofie CrossFit