Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

2 vstupy do novootvoreného Fit UP! fitness centra takmer zadarmo

4,7 / 5 FIT UP! Žilina (mapa) 337 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku FIT UP!

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Fajn ludia, prijemni, dobre strojove vybavenie. Pekne priestory, zona len pre zeny. Fajn fitko

Zuzana
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 1. 6. 2014.

Môžete využiť do 1. 6. 2014

Rezervácia: Po zakúpení voucher zľavu uplatníte priamo na mieste, rezervácia vopred nie je nutná. So sebou si prineste vytlačený kupón. Kontakt pre bližšie informácie: 041/2703730. 

Obmedzenie: Za 1 kupón je možné uplatniť 2 vstupy pre 1 osobu. Pri kúpe viacerých kupónov (max. 4) je potrebné, aby každý kupón uplatnila iná osoba.

Upozornenie: Vstup na kupón platí len pre nových členov, ktorí nie sú doteraz registrovaní.

Dĺžka trvania: podľa potreby

Vstup do: 
Fitness zóny
Crosfitup zóny
Ladies zóny

So sebou si prineste pohodlné športové oblečenie.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

20,00 € 2,00 €
20,00 € 2,00 €
Ukončené

Viete, kde v tele sa nachádza šťastie? No predsa v tukových bunkách, kde je uskladnené. Zažite pocity šťastia, ktoré sa uvoľnuje pri ich spaľovaní, veď čo iné ako šťastie hľadáte?

Zájdite na ochutnávku silne namotivovaného prostredia v NOVOOTVORENOM fitku, ktoré vás nakopne urobiť niečo pre seba. Veď leto je už za dverami a ani sa nenazdáte a budete na seba naťahovať plavky. Je len na vás, či to budú chvíľky radosti alebo rozpakov.

FIT UP! je moderné, veľmi dobre dostupné fitness centrum priamo v centre mesta v budove Crystal Palace. Prístup do fitnescentra je pohodlný autom aj prostriedkami verejnej dopravy.

V cene vášho kupónu máte:

  • 2× vstup do fitness centra FIT UP! na neobmedzenú dobu
  • vstup platí pre Fitness, Crosfitup a Ladies zónu

Čaká na vás obrovská cvičebná plocha až 1 300 štvorcových metrov s výhľadom na centrum mesta, nové stroje prestížnej značky Technogym a ďalšie vybavenie, ktoré neodmysliteľne patrí k FIT UP!

K dispozícii je Fitness zóna zahŕňajúca Power, Pure a Kardio zóny, ale aj Crosfitup zóna, ktorá je špeciálne vybavená na moderný a stále obľúbený kruhový tréning. Pre dámy je pripravená oddelená tréningová Ladies zóna so zariadeniami Technogym, špeciálne vyvinutými a prispôsobenými pre ženy.

V Žiline máte možnosť spoznať aj skvelú novinku - multifunkčnú vežu Omnia! Určená je pre skupinové cvičenie až ôsmich ľudí, pričom maximalizuje interakciu s trénerom a je skvelou voľbou pre plnohodnotný tréning.

FIT UP! je skvelým miestom na aktívne trávenie odpočinku. Okrem posilňovacej zóny tu nájdete kvalitné turbo soláriá značky Ergoline, ktoré garantujú zdravé a k pokožke šetrné opaľovanie. Otvorený je aj Grapivit Bar so širokým sortimentom športových nápojov prémiovej kvality s kombináciou vitamínov, L-karnitínom a nízkym obsahom kalórií.