Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jarný životabudič ľadová kryokomora! Platnosť až do augusta 2014

4,6 / 5 Kryocentrum BA Bratislava (mapa) 306 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Kryocentrum BA

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Peter
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 16. 8. 2014.

  • Rezerevácia: Objednajte sa vopred na tel.č.: +421 908 701 718.
    Pri objednávaní zadajte číslo vášho kupónu.
  • Vstup pre deti: Vstup pre 1 dieťa do 8 rokov zadarmo (s 1 dospelou osobou).

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

12,00 € 6,80 €
12,00 € 6,80 €
Ukončené

Jar štartuje prírodu, vy naštartujte svoju vitalitu! Ľadová kráľovná – Kryokomora - otvára svoju náruč. Jej extrémne mrazivé objatie vám vráti zdravie, energiu, nakopne imunitunaštartuje vitalitu. Pôsobí tiež proti jarným alergiám, aj proti celulitíde.

Kryoterapia je určená nielen aktívnym športovcom a manažérom, ale všetkým ľuďom s „civilizačnými chorobami“, ako sú:

Predstavte si, čo sa stane, keď sa na malú chvíľu necháte „ochladiť“ pri teplote menej ako –120°C a pocítite na vlastnej koži skutočný význam slova „frozen“. Dovidenia astma, zbohom nádcha a migréna, adios depka, únava a celulitída.

Váš voucher zahŕňa:

  • Vstup do kryokomory PO-NE od 15:00 do 18:30 (posledný vstup 18:30)

Čo je kryoterapia?

Kryoterapia je spôsob prevencie a tiež udržiavania organizmu vo forme prostredníctvom  využívania veľmi nízkych teplôt  od –100 do –160°C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v organizme. Vystavením extrémnemu chladu sa spúšťa viacero ozdravných, preventívnych a kozmetických účinkov, ktoré spoznáte okamžite po absolvovaní prvej terapie.

Donedávna terapiu chladom absolvovali predovšetkým športovci snažiaci sa podporiť svoj výkon či pri liečení poranení.  Dnes je už vyhľadávanou záležitosťou aj u vrcholových manažérov ale aj bežných ľudí, ktorým sa odporúča absolvovať vstup do kryokomory pred začiatkom pracovného, športového alebo duševného výkonu.

Čo je lokálna kryoterapia?

Ako napovedá názov ide o lokálne využitie mrazu. Princípom lokálnej kryoterapie je zníženie teploty postihnutých tkanív kĺbov, svalov, šliach v čo najkratšom čase. Čas trvania takéhoto zákroku sú 3 min pri malých ošetrovaných miestach.

Tento stimul vyvolá v postihnutej oblasti výrazné prekrvenie, naštartuje hojivé procesy, pôsobí proti bolesti, opuchom a zápalom. Lokálna kryoterapia sa s úspechom využíva v športovom lekárstve a pri reumatoidných ochoreniach.

Ďalej pri ochorení pohybového aparátu, skleróze multiplex, zápale kĺbov, poúrazových a pozápalových stavoch pohybového aparátu, pri procese rehabilitácie. Taktiež urýchľuje návrat do aktívneho života aj pri ďalších ochoreniach.

Ako prebieha pobyt v komore?

Pred samotnou kúrou bude všetkým záujemcom o kryoterapiu  zmeraný tlak a zistený zdravotný stav. Nevyhnutnou podmienkou, ako sa vyhnúť prudkému náporu nízkej teploty, je dôkladne sa vyutierať uterákom a odstrániť tak z povrchu tela vlhkosť.

Následne sa prezlečiete do bavlneného trička (len u žien), šortiek a podkolienok, nasadíte si čelenky, masky na dýchanie a rukavice a vstúpite do predsiene s teplotou –60 °C. Tu sa váš organizmus aklimatizuje a následne vstupujete na dve minúty do aplikačnej komory s teplotami v rozsahu –120 až –130 °C.

Čas v nej je vhodné stráviť pomalou prechádzkou, polohou v podrepe možno tiež skúmať rozličné teplotné úrovne v miestnosti. Po uplynutí času v aplikačnej komore klient prechádza späť do predsiene na dobu maximálne 10 sekúnd a opúšťa ju. Nasleduje rozohriatie organizmu krátkym telocvikom a sledovanie toho, čo robí chlad s vašim telom.

Vo všeobecnosti zákazníci počas pobytu v komore nepociťujú chlad, ale skôr jemné pálenie či tupé bodanie na odkrytých častiach tela (takzvané chladné pálenie). Po jeho ukončení sa dostavujú prejavy zníženého napätia, uspokojenia, relaxu, sviežosti, psychického a fyzického uvoľnenia, ktoré pretrvávajú niekoľko hodín i dlhšie. Tak šup! Pošlite bolesť, zlú náladu a celulitídu k ľadu!