Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Kráľovská celotelová thajská masáž s aromaolejom

5,0 / 5 Aisawan Thai Massage & Spa Trnava a na ďalšom mieste 193 zákazníkov 7 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Aisawan Thai Massage & Spa

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 9. 7. 2014.

Môžete využiť do 9. 7. 2014

  • Rezervácia: Je potrebné vopred si zarezervovať termín na tel.č.: Nitra: 0911 860 999,  Trnava: 0904 499 420 alebo na e‑maile: aisawan.nitra@gmail.com,  v ktorom uvediete, kde chcete masáž absolvovať (Trnava alebo Nitra), meno, dátum, číslo kupónu.
  • Pri rezervácii zadajte číslo kupónu.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

49,00 € 24,99 €
49,00 € 24,99 €
Ukončené

Zbavte sa bolesti na počkanie. Otvorte zamknuté miestnosti plné životnej energie, ktoré sú všemožne poschovávané vo vašom tele. Thajská masérka ich nájde a pomocou techník s viac ako tisícročnou históriou odomkne. Tešte sa na úľavu a príval novej energie!

Váš kupón zahŕňa:

  • 60 minút Royal celotelovú masáž s aromaterapeutickým olejom z Thajska

Masáž, ktorá v sebe spája to najlepšie

Royal masáž v sebe spája klasickú thajskú masáž a olejovú aromaterapiu masáž. To najlepšie z oboch masáží pocítite na vlastnej pokožke aj v celom vašom tele. Vaše energetické zdroje sa uvoľnia a nová energia bude prúdiť celým vaším telom.

Oleje sú dovážané priamo z Thajska. V ich receptúrach sú ukryte tisícročné tradície tejto kultúry. Jemným masírovaním do vášho tela preniknú ich zložky, vaša pleť bude vláčna a svalstvo uvoľnené.

Metódy thajskej masáže využívajú tlak, naťahovanie a stláčanie svalov, všetko vykonávané jemnými, rytmickými a kolísavými pohybmi.

Uvoľnenie svalových tokov

Účinnosť tradičnej thajskej masáže vychádza z pôsobenia na tlakové body, ktorými sa ovplyvňujú energetické toky v tele a svalového strečingu. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela.

Na masáž nič nepotrebujete

Stačí, keď prídete tak, ako ste. V cene kupónu je zapožičanie oblečenia, uterákov, osušiek, plachiet, dostanete jednorázové spodné prádlo i prezuvky, takže si nič nosiť nemusíte.

Centrum thajských masáží v Trnave:

Centrum thajských masáží v Nitre:

V centre thajskej masáže Aisawan v Nitre a Trnave nájdete kúsok z raja v podobe exotických procedúr od pravých thajských terapeutiek, ktoré prostredníctvom svojho umenia sa osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok, tak ako pre dámy, rovnako aj pre pánov. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov. Spoznajte pravé umenie relaxácie.