Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Neodolateľné 4D mihalnice Diamond Silk

4,1 / 5 Studio Body Slim Bratislava - Petržalka (mapa) 40 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Studio Body Slim

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 14. 7. 2014.

Môžete využiť do 14. 7. 2014

  • Rezervácia: Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 0910 211 158. Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
99,00 € 25,50 €
99,00 € 25,50 €
Ukončené

Ženská krása sa skrýva v jej duši a pohľade. Ak stále pátrate v zrkadle a vaše oči sa vám zdajú, že sú obyčajné než obyčajnejšie, trochu im pomôžte a venujte im mihalnice siahajúce až do neba. Nie obyčajné umelé, nie 3D, ale hneď nové revolučné 4D!

V 4D kine na vás prskajú vodu a trasie sa sedadlo, ale so 4D mihalnicami Diamond Silk sa budú triasť jedine kolená vašich nových nápadníkov vždy, keď sa na nich zvodne zahľadíte.

Revolučná novinka na slovenskom trhu! 4D Diamond Silk Lashes umelé mihalnice sú presne to, čo váš dokonalý styling potrebuje! Mihalnice majú dlhšiu životnosť a sú vylepšenou verziou klasických 3D mihalníc. 4D riasy sú viac nadľahčené, teda ich nosenie je veľmi prirodzene a komfortné.

Mihalnice sú pružnejšie, preto sa menej poškodzujú a lámu. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť.

Aplikácia:

Pri aplikácii 4D mihalníc si ľahnete a príjemne sa uvoľníte. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej, na vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom. 
Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, 4D mihalnice vyzerajú úplne prirodzene a váš pohľad bude krásne rozžiarený!

Štúdio Body Slim splní všetky vaše sny o kráse. Vychutnajte si profesionálnu starostlivosť a príjemné skrášľovanie. Čaká na vás široká škála služieb od kryolipolýzy, kavitácie, lymfodrenáže, solária, kolária, pedikúry, manikúry, či depilácie.