Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jabloň, slivka, miraclaude a nektarinka do záhrady

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku STARKL záhradník

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Trpasličia jabloň Garden Sun Red – vhodná aj do črepníkov aj do záhrady
Ukončené
11,95 €

V cene variantu:

Môžete využiť do:

3. 5. 2014

Ako objednať tovar:

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

STARKL záhradník, s.r.o.

www.starkl.sk

Andrej

Niekto si do záhrady zadováži trpaslíka, iný si zasadí trpasličiu jabloň. Na rozdiel do neplodného trpaslíka ma však trpaslíčia jabloň veľké, šťavnaté a chutné plody.

Keď už ste sa rozhodli byť tým, ktorý sadil stromy, mali by ste svoje ovocinárske portfólio rozšíriť aj o hviezdnu hollywoodsku slivku, vyšľachtenú francúzsku Miraclaude alebo sladkú dámu nektarinku. 

Ideálne obdobie pre výsadbu je práve teraz (marec až máj), to znamená, že máte jedinečnú šancu založiť svoj vlastný ovocný sad už v týchto mesiacoch.

Vyberte si z variantov:

Malá s veľkými plodmi! Táto jesenná jabloň sa vyníma svojou pozoruhodne sladkou chuťou. Šťavnaté, veľké plody sa môžu skladovať v chlade do konca marca. Najvhodnejšia do črepníkov a malých záhrad.

Prunus cerasifera ´Hollywood´. Na jar krík plný kvietkov. V lete, vďaka jej tmavočervenému lístiu, veľmi dekoratívna a nápaditá. Na jeseň zberáte množstvo červených, šťavnatých plodov s tmavočervenou dužinou. Výška pri dodaní 80–100 cm.

  • Miraclaude - šľachtenec zo slivky a mirabelky z Francúzska, len do záhrad (1 ks)

Chutný novošľachtenec z Francúzska! ´Miraclaude´je šľachtenec zo slivky a mirabelky, Plody sú veľké a šťavnaté ako slivka a arómu majú po mirabelke. Úroda je bohatá a pravidelná. Najlepšie dozrievajú plody na slniečku, tak získajú aj pravú arómu.

Nektarinka s jedinečne sladkou arómou! Plody sú veľmi veľké a šťavnaté. Najlepšie chutia zrelé, čerstvo odtrhnuté zo stromu. Ako každá nektarinka aj ´Sweet Lady´ potrebuje teplo. Bowle z čerstvých nektariniek bude hitom na každej záhradnej party.

Ochrana proti mrazu

Ovocné stromy nepotrebujú žiadnu zimnú ochranu. Pri pestovaní v črepníkoch je ale potrebné byť obozretný, pretože korene v nadzemných nádobách môžu zamŕzať. Balkónové ovocie v črepníkoch postavte na chránené miesto tesne vedľa seba, pri silných mrazoch prikryte nádoby rúnom.  

Ako objednať tovar