Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Masáž klasická alebo reflexná masáž chodidiel (30 min.)

4,5 / 5 Masáže M&E Nitra (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Masáže M&E

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Vynikajúci pristup personalu.

Tomas
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 25. 7. 2014.

Môžete využiť do 25. 7. 2014

Rezervácia: Na masáž je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 0905 66 74 17. Pri rezervácii zadajte číslo kupónu. Vytlačený kupón si prineste so sebou.

Zmena rezervácie: Ak zákazník nemôže prísť na danú rezerváciu, je potrebné, aby nahlásil zmenu termínu aspoň 24 hod. vopred. Ak tak neurobí, už nemusí byť obslúžený.

Dĺžka trvania: 30 minút

Upozornenie: Salón sa nachádza v POLYGÓN-ne oproti parkovaciemu domu bývalí nábytok INTERIER

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

10,00 € 5,90 €
10,00 € 5,90 €
Ukončené

Ak si niekto v tejto dobe nájde čas na seba a začne sa sebe venovať je to obdivohudné. Masáž je ako prvý krok super. Dôležité je si uvedomiť, že naozaj môžeme veľa vecí ovplyvniť my sami. Treba len začať a nespoliehať sa na to, že tá bolesť nejako prejde sama. Preto by sa nemalo masážou skončiť ale začať.

Klasická masáž je vykonávaná množstvom hmatov, má blahodárny vplyv pri prepracovanosti, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež poruchách lymfatického systému. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Reflexná masáž je masáž reflexných bodov, tzv. receptorov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách. Pôsobením končekov prstov na receptory chodidla dosahuje masér prekrvenie príslušného orgánu, čím lepšie prekrvenie, tým lepšie prebieha regenerácia tela a liečenie alebo sa zvyšuje funkčnosť orgánu. Na chodidle možno jednoducho regenerovať celé ľudské telo. Ľudia kedysi chodili bosí, prirodzene masírovali tieto receptory.