Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Najúčinejsi Lipo-Laser na trhu. Prístroj obsahuje 10 hlavíc = spolu až 162 kvalitných diód. 30 min lipolaser a 10 min. vibračná plošina

2,1 / 5 Best Cosmetic Studio Bratislava (mapa) 28 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Best Cosmetic Studio

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Jana
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 14. 6. 2014.

Môžete využiť do 14. 6. 2014

Nutnosť rezervácie na 0907 182 003 
Pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu
Pri jednej návšteve je možné použiť iba jeden kupón
V prípade nedostavenia sa na procedúru kupón stráca svoju platnosť
V prípade zrušenia termínu je nutné informovať zariadenie aspoň 24 hodín vopred

Voucher zahŕňa 30 min. ošetrenie lipolaserom a 10 min. cvičenie na vibračnej plošine.

 

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

295,00 € 9,90 €
295,00 € 9,90 €
Ukončené

Lipo-Laser je revolučná, klinicky overená metóda z USA, ktorá neinvazívne ničí tukové bunky a predstavuje tak najpohodlnejśí spôsob, ako efektívne schudnúť. Nový výkonnejší Lipo Laser obsahuje 162 diód, ktoré Vám počas 30 minútového ošetrenia zaručujú rovnaký efekt ako keby ste absolvovali 45 minútové ošetrenie.

Absolútne najefektívnejšia a najšetrnejšia metóda „chudnutia“,  výsledky sú značné a merateľné už po prvej procedúre. Súbežne sa aplikuje viac partií: brucho, boky, zadok, stehná, lýtka, chrbát, ramená,  brada.

Procedúra zároveň pozitívne pôsobí na regeneráciu pokožky, zmenšovanie celulitídy, vypínanie kože a zmierňovanie strií. Pre dosiahnutie dokonalého a trvalého výsledku 5–7 cm v obvode (min 2–3 konvenčné veľkosti) sa doporučujú absolvovať aspoň 4–9 procedúr za 18 dní.

Voucher zahŕňa 30 min. ošetrenie lipolaserom a 10 min. cvičenie na vibračnej plošine.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie je úplne bezbolestné a úplne bezpečné. Laserové svetlo je generované prostredníctvom diód, ktoré pracujú s veľmi malými výkonmi energie, takže nedochádza k deštrukcii okolitého tkaniva, nervov a ciev. K veľkému zvýšeniu teploty ošetrovanej oblasti nedochádza, pretože sa aplikuje tkzv. „Studené svetlo“ pomerne malého výkonu. Použitie laserových diód je úplnou a prevratnou novinkou. Počas ošetrenia sa stráži doba aplikácie, za optimálne sa považuje 30 minút.

Ak preferujete maximálny účinok formovanie postavy s minimálnym zásahom do organizmu, ošetrenie prístrojom LipoLaser je presne to, čo hľadáte!

Účinky Lipo-Laseru: 

• zásadná redukcia tukových buniek 
• viditeľne zmenšenie výskytu celulitídy
• spevnenie problémových partií
• cielené tvarovanie postavy 
• napnutie, vyhladenie a zjemnenie pokožky 
• zmenšenie alebo zmiznutie strií
• stimulácia lymfatického systému a krvného obehu 
• zrýchlenie metabilizmu a posilnenie imunity 
• odstránenie pocitu ťažkých nôh

Ošetrenie pomocou LipoLaseru je na rozdiel od liposukcie neinvazívne a bezpečné a napriek tomu vykazuje porovnateľné výsledky. Nepociťujete pri ňom teplo ani mrazenie. Je to prvý laser určený na redukciu problémových partií, ktorý je klinicky testovaný, overený a certifikovaný. Nepoškodzuje okolité tkanivo a zabezpečí Vám vytvarovanie štíhlej postavy.

Lipo-Laser aktívne pôsobí na tukové bunky pod kožou, čím tuk vo vnútri bunky skvapalnie a spúšťa sa tak proces naturálneho rozkladu tukových buniek. Rozpustený tuk sa dostáva do lymfatického systému a prirodzene sa odplavuje von z tela. Na rozdiel od iných metód, pri laserovom zákroku nedochádza k roztrhnutiu bunky a tým je aj celkové zotavenie organizmu oveľa lepšie.

Vibračná plošina je skvelým pomocníkom pre formovanie postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich intenzívnemu precvičovaniu. Stačí 5 min státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavia. Precvičovať je možné celé telo.

Best Cosmetic Studio

Príďte si oddýchnuť, načerpať novú energiu a zabudnite na každodenné starosti v príjemnom prostredí salónu Best Cosmetic Studio. V štýlovom salóne ponúkame kozmetické a manikérske služby s tými najkvalitnejšími produktmi. Profesionálne vyškolený personál sa o Vás postará na najlepšej úrovni. Doprajte si kvalitnú a luxusnú starostlivosť o Vašu pleť a príďte si ju vychutnať do nášho salónu. Tešíme sa na Vašu návštevu a radi Vás presvedčíme, že ošetrenie pleti a pokožky môže byť naozajstným zážitkom. To všetko môžete prežiť v príjemnom prostredí salónu Best Cosmetic Studio.