Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zoštíhľujúca kavitácia 5v1

4,2 / 5 Štúdio krásy Effetto Bratislava - Staré Mesto (mapa) 98 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Štúdio krásy Effetto

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Emília
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 28. 7. 2014.

Môžete využiť do 28. 7. 2014

  • Uplatnenie kupónu: Po zakúpení voucheru je potrebné objednať sa na tel: +421 903 437 163 alebo e‑mailom na: info@effetto.sk.
  • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

90,00 € 14,90 €
90,00 € 14,90 €
Ukončené

Tak, ako sa dajú rýchlo zhodiť zimné kabáty, tak rýchlo sa dokážu utkať na vašom tele „šaty“ z nadbytočných kilogramov. Leto je tu a je načase po kabátoch zhodiť aj šaty tukové.

Ak túžite po krásnom, štíhlom a zdravom tele my vám poradíme ako na to, stačí čítať ďalej a strašiak v podobe širších nôh či väčšieho bruška môže byť preč už za neuveriteľných 60 minút. Hovoríte si, že v tom musí byť nejaký háčik? Nič také, iba moderná technika, profesionálne služby a chápavý prístup v salóne Effetto v Bratislave!

Procedúra 5 v1 zahŕňa:

  • Ultrazvuková kavitácia 30 min
  • Rádiofrekvencia + fotónové svetlo + vákuum 10 min
  • Ultrazvukové platničky 20 min

Okrem 30 minút ošetrenia ultrazvukovou hlavicou na rozbitie podkožného tuku v kritických partiách so silou 40 Khz na vás čaká ešte 10 minút rádiofrekvencie, vákuovej terapie a ošetrenia pulzným červeným svetlom, ktoré práve v tejto kombinácii zaručia, že boj s nepríjemným tukom bude ešte účinnejší. Pre dokonalý výsledok a viditeľný úbytok v kritických partiách vám želané časti tela počas ďalších 20 minút ošetria ešte ultrazvukovými platničkami so silou 1Mhz.

Kavitácia dokáže rozrušiť lokálne nahromadený tuk, len ťažko odstrániteľný diétou, cvičením alebo masážami. Kombinácia kavitácie s rádiofrekvenciou je účinnou terapiou redukcie tuku a celulitídy pomocou špičkovej technológie. Je to neinvazívna metóda odbúravania prebytočného tuku v problémových oblastiach (tuk sa odbúrava iba v oblastiach, kde je pre pacienta nežiaduci), redukcia celulitídy (všetkých jej stupňov) a vyhladenia kože. Ošetrenie kavitáciou má výsledky ako chirurgická liposukcia. Odstráni prebytočné centimetre a spevní svalovú hmotu. Výsledky sú viditeľné už od prvého sedenia.

Kontraindikácie

Krajšiu a štíhlejšiu postavu za pár minút vám prináša profesionálny salón Effetto, kde sa každá z vás môže natrvalo zbaviť svojich kozmetických problémov. V príjemnom prostredí, takmer v centre Bratislavy na Vajnorskej ulici č. 98, vyriešia estetické problémy každej ženy.