Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Prírodné kozmetické a éterické oleje podľa vlastného výberu

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Éterické oleje Savor

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Éterický alebo vonný olej podľa výberu 1ks
Ukončené
1,69 €

V cene variantu:

Môžete využiť do:

22. 6. 2014

Ako objednať tovar:

Objednávka e‑mailom na eterickeolejesavor@centrum.sk.

Poštovné 2,90€.

Tovar expedujeme do 48 hod. od prijatia objednávky.

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Anna

Nájdite si v našej ponuke prírodných éterických alebo liečivých olejoch presne to čo potrebujete a vyskladajte si prírodno-zázračný pre vás i vašich blízkych!

1. variant zahŕňa 1 ks éterickýého alebo vonného oleju podľa vlastného výberu.

Vyberte si z prírodných éterických olejov (1 fľaštička/12 ml)

alebo z vonných olejov (1 fľaštička/12 ml)

alebo prírodné a vonné oleje – novinky (1 fľaštička/12 ml)

2. variant zahŕňa 1ks prírodný masážny a liečivý olej 100ml podľa vlastného výberu

vyberte si z http://eterickeolejesavor.sk/88-prirodne-masazne-a-liecive-oleje

na výber všetky okrem argánového oleja.

Aromaterapia považuje pacienta za neoddeliteľnú súčasť – podobne ako východná medicína – účelom jej liečebných procedúr je vylepšenie všeobecnej kondície organizmu človeka cestou prinavrátenia rovnováhy (homeostázy) a aktivovanie jeho prirodzenej odolnosti.

Prírodné éterické oleje majú liečivé vlastnosti, ktoré obnovujú rovnováhu a posilňujú procesy regenerácie prebiehajúcej v ľudskom tele.

Esenciálne oleje sú zmesou prírodných extraktov v kombinácii so synteticky získavanými vôňami. Sú zmesou mnohých starostlivo vyťažených zložiek, ktoré vytvárajú vôňu, uzatvorených a prenášaných v olejovom nosiči, ktorý zabezpečuje dlhotrvajúce aromatické vlastnosti.

Prírodné masážne a liečive oleje Vám zas pomožu so suchou alebo problematickou pokožkou a taktiež vyživia Vaše vlasy do hĺbky. 

Mandľový olej

Je vhodný pre citlivú pokožku. Odporúča sa zvlášť pre všetky typy, vrátane starnúcej pleti. Nevyvoláva alergie, omladzuje pokožku a dáva jej pekný vzhľad.

Odporúča sa aj ako starostlivosť o detskú pokožku (je veľmi jemný, nedráždivý, upokojuje). Môže sa aj priamo konzumovať v malých množstvách (cca. 1 lyžica). Olej obsahuje 65 až 68% kyseliny olejovej, 24–26% kyseliny linolovej, kyseliny palmitovej, 6–8%, 1–2% kyseliny stearovej, vitamíny (A, B1, B2, B6, D, a E) a minerálne látky.

Makadámiový olej

Má jedinečné regeneračné vlastnosti. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky, vyživuje ju, vyhladzuje a zlepšuje celkový vzhľad pleti. Odporúča sa pre suchú pokožku, citlivú pokožku a šupinatú pokožku. Je vhodné použiť ho na krehké, lámavé a poškodené vlasy. Makadámiový olej chráni kožné bunky pred poškodením (tzv. oxidácia). Makadámiový olej je ideálny pre starnúcu pleť, taktiež sa používa aj v boji proti celulitíde. Okrem toho, zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Skladá sa z 57% kyseliny olejovej, 25% palmitovej kyseliny, 15% nasýtené mastné kyseliny, vitamíny A, B, E a minerály.

Marhuľový olej

Marhuľový masážny olej značne zlepšuje pleť, obnovuje prirodzené pH, upokojuje, hydratuje a vyživuje veľmi drsnú a popraskanú kožu. Odporúča sa pre suchú a citlivú pokožku. Môže byť použitý na zrelú pleť, redukuje vrásky, zlepšuje jej pevnosť, elasticitu a napätie pokožky. Má regeneračné schopnosti. Hlboko hydratuje a vyživuje pokožku. Je vhodný na rozšírenné póry, ktoré sťahuje a vyhladzuje. Marhuľový olej obsahuje 65% kyseliny olejovej, 30% kyseliny linolovej, palmitovej kyseliny, vitamíny A, B, E, a minerály.

Hroznový olej

Masážny olej z hroznových jadier slúži na masáže, v kozmetike na mastnú, nečistú a zmiešanú pleť (so sklonom k mastnej pleti). Obsahuje mierne tonikum, ktoré sa dobre vstrebáva do pokožky. Jemne hydratuje a vyživuje, napína pokožku a zlepšuje jej farbu. Masážny olej z hroznových jadier obsahuje 85% kyselinu linolovú, 10% kyseliny olejovej, vitamíny A, E a B6.

Avokádový olej

Avokádový olej obsahuje vitamín E, ktorý je určený pre starostlivosť o suchú pokožku. Vaša pokožka ho ocení hlavne v zimných mesiacoch, pretože chráni pokožku pred chladom. Olej preniká hlboko do pokožky, obsahuje veľké množstvo živín a účinných látok.

Savor je firmou, ktorá sa stará o vaše zdravie a o váš výzor, propaguje aromaterapiu,  inhaláciu a aromatizovanie miestností širokou škálou atestovaných vonných esencií. Je firmou, ktorá sa zaoberá predajom éterických, vonných olejčekov, oleja používaného na masáže a taktiež výrobou vysokokvalitných solí do kúpeľa.

Ako objednať tovar

Objednávka e‑mailom na eterickeolejesavor@centrum.sk.

Poštovné 2,90€.

Tovar expedujeme do 48 hod. od prijatia objednávky.