Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Pedikúra, masáž chodidiel a lakovanie

3,7 / 5 Salón SLID Bratislava - Staré Mesto (mapa) 165 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Salón SLID

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

profesionálny prístup

Peter
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 21. 7. 2014.

Môžete využiť do 21. 7. 2014

  • Rezervácie: Objednajte sa VOPRED na tel. č. 0903 234 528.
  • Pri objednávke zadajte číslo kupónu.
  • Dĺžka celej procedúry: 20 až 50 minút (záleží od stavu nôh).
23,00 € 8,50 €
23,00 € 8,50 €
Ukončené

Obuli ste si letné sandálky alebo „žabky“ a čosi vám na nich nesedí? Pozrite sa pozornejšie, či to nie sú vaše neupravené zanedbané nôžky!

Medzi najčastejšie zanedbávané časti tela patria naše nohy. Pritom si zaslúžia obrovskú pozornosť a pravidelnú starostlivosť, pretože bez nich, by sme sa ani nepohli, a to doslova. Odvďačte sa vašim nohám starostlivosťou, ktorá by mala patriť na zoznam pravidelných procedúr, ak sa chcete pýšiť krásnymi a zdravými chodidlami.

Suchá popraskaná koža, kurie oká, zhrubnutá koža, neodborne ostrihané nechty… nezahrávajte sa so zdravím vašich nôh! Zverte ich do rúk profesionálnej pedikérky, ktorá ich rozmazná pomocou medicínskej procedúry, ktorá sa robí na sucho s prístrojom, vďaka ktorému sa dá kvalitne urobiť kompletná úprava vašich nôh.

Pri tejto pedikúre sa vyhnete drobným poraneniam, ktoré vznikajú pri mokrej pedikúre. Pri medicínskej pedikúre sa používa prístroj, ktorý vám odstráni akýkoľvek zdravotný problém na nohe. 

Potom sa vy aj vaše nohy môžete tešiť na príjemnú masáž. Ako dokonalú bodku na záver vám nechty na nohách pedikérka nalakuje lakom podľa vášho výberu.

V štýlovom salóne SLID vám ponúknu kompletné kadernícke, kozmetické, masérske, nechtové, tetovacie, piercingové a pedikérske služby s najkvalitnejšími produktmi. Profesionálne vyškolený tím si vás vezme do parády a postará sa o vašu prirodzenú krásu.