Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Kavitácia, rádiofrekvencia, endomasáž a ultra lypo systém

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Lenja Institut

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2014.

Môžete využiť do 30. 6. 2014

  • Rezervácia: Nutnosť rezervácie na tel. č.: 0915 824 574, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

40,00 € 8,99 €
40,00 € 8,99 €
Ukončené

Neskrývajte sa v hrubých a voľných svetroch a vystúpte ako Afrodita zo svojej lastúry. Teraz máte možnosť konečne získať postavu, akú ste vždy chceli. A bez jojo efektu!

Váš kupón zahŕňa:

  • Kavitácia 20 minút
  • Rádiofrekvencia 10 minút
  • Endomasáž
  • 10 minút ošetrenie ultrazvukovými platničkami (ULTRA LIPO SYSTÉM)

Kavitácia – Ultralipo systém

Účinný spôsob, ako sformovať postavu podľa vašich predstáv. Nadbytočný tuk a celulitída sa odstraňujú ultrazvukovými vlnami – ošetrením sa tukové bunky rozbíjajú a navždy zničia, čím sa zabraňuje jo-jo efektu. Taktiež dochádza k spevneniu pokožky, vyhladzujú sa priehlbinky v koži a zlepšuje sa lymfatický obeh. Výsledok je viditeľný už po prvom sedení, ktoré je určené k lokálnemu ošetrenie miest tela – bruško, zadok, stehná.

Najlepší výsledok sa dosahuje pri priemernej hmotnosti až miernej nadváhe na vytvarovanie partií, ktoré odolávajú diétam aj cvičeniu.

  • Nutné 5–8 ošetrení, v intervale 7–10 dní

Pred ošetrením

  • je nutné aspoň 3 dni udržiavať zvýšený pitný režim (minimálne 3 litre denne)
  • je odporúčané obmedziť príjem tuku a soli, nepiť kávu a nejesť ťažké jedlá
  • 1 hodinu pred procedúrou sa nesmie nič jesť

Po ošetrení

Po procedúre je potrebné nahromadený tuk v organizme vyplaviť von z tela pomocou lymfodrenáže, dodržiavať pitný režim (2,5 – 3 litre tekutín denne) a vyvarovať sa konzumácii mastných jedál aspoň po dobu 3 dní. Po procedúre je strata na objeme 1–3 cm.

Rádiofrekvencia

Je to metóda, pri ktorej dochádza k hĺbkovému prehriatiu do hlbšej vrstvy kože, pôsobením rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej vrstve. Rádiofrekvencia urýchľuje prienik a odvedenie látok do lymfatického systému a súčasne má za následok napnutie pokožky.

Aplikuje sa na problematické partie tela, zoštíhľuje, výrazné zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou, ochabnutej pokožky a strií.

Endomasáž

Endomasáž je vákuová podtlaková masáž. Je to novší a účinnejší spôsob lymfatickej masáže. Pri ošetreniach tela a hlavne pri kavitácii je endomasáž nevyhnutnou súčasťou každého sedenia – urýchľuje tok lymfy a zabraňuje zadržaniu vody. Endomasáž urýchli odvod produktov metabolizmu po kavitácii cez krvný a lymfatický obeh, spevňuje tkanivá a omladzuje pokožku.

Odporučený počet kupónov: ošetrenie brucha = 1 kupón, stehná + zadok = 2 kupóny

Kontraindikácie

Pre maximalizáciu efektu ošetrenia a viditeľný úbytok v kritických partiách vám želané časti tela počas ďalších 10 minút ošetria ešte ultrazvukovými platničkami, ktoré sa využíva na spevnenie svalov, odstránenie tukových vankúšikov a celulitídy.

Štúdio LENJA poskytuje kompletné individuálne programy so zameraním na redukciu telesnej hmotnosti, formovanie postavy a liečbu celulitídy. Ide o špeciálne programy, ktoré sa každému klientovi individuálne prispôsobujú. Okrem toho v štúdiu nájdete aj široký výber prístrojových ošetrení určených na zoštíhlenie a tvarovanie postavy, ošetrenie celulitídy, ale aj ošetrenia tváre.