Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

UMBILICAL BROTHERS – DON'T EXPLAIN

Agentúra KVAS, s.r.o. Bratislava (mapa) 26 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Agentúra KVAS, s.r.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

29. 4. 2014 20:00

Voucher je potrebné vymeniť za vstupenku kategórie 25€ hodinu pred predstavením v mieste konania.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

25,00 € 14,00 €
25,00 € 14,00 €
Ukončené

Všetci fanúšikovia humoru a tí, čo veria, že poriadna porcia smiechu je lepšia ako lieky, už iste vedia, že jedna z najlepších terapií sa začne už o pár dní. Austrálska dvojica komikov The Umbilical Brothers sa vracia na Slovensko!

Vlani vo februári sa The Umbilical Brothers podarilo vypredať bratislavský Istropolis. Austrálske duo komikov, ktoré je známe po celom svete, sa už na budúci týždeň opäť chystá zaútočiť na bránice slovenského diváka. Shane Dundas a David Collins vo svojich vystúpeniach kombinujú pantomímu s dialógom, bábkami, groteskami, vokálnymi zvukovými efektmi a vo veľkej miere do svojich vystúpení zapájajú aj samotných divákov, čím majú návštevníci šou možnosť zažiť skutočne neopakovateľné zážitky. Slovenské repete čaká The Umbilical Brothers už 29. apríla 2014. Do bratislavského Istropolisu prinesú svoju novú šou DON’T EXPLAIN. Spája v sebe veľa vtipných momentov a podľa všetkého aj jedného psa, takže dôvodov na smiech bude opäť dosť. Toto v zahraničí obľúbené predstavenie sa dočkalo aj DVD podoby, keď bolo takto zaznamenané vystúpenie The Umbilical Brothers v Melbourne v roku 2007. 

The Umbilical Brothers sú veľkými postavami v zábavnom priemysle. Do svojich talk šou si ho pozvali takí velikáni ako Larry King, David Letterman či Jay Leno. So svojimi kúskami sa predstavili na komediálnom festivale Cat Laughs v Melbourne, v opere v Sydney, na známom festivale Fringe v Edinburghu, kde získali Choice Critics' Award, nominovaní boli na prestížnu Perrier Award. Hosťovali dokonca na Woodstocku a umiestnili sa medzi 100 najkreatívnejšími ľuďmi zábavného priemyslu podľa Entertainment Weekly.