Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Japonská P-Shine manikúra na prírodné nechty

4,5 / 5 Lashes House Bratislava - Petržalka (mapa) 9 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Lashes House

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Kvalitná služba, pekné a čisté prostredie, ochotný personál

Katarina
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 7. 2014.

Môžete využiť do 31. 7. 2014

REZERVÁCIA :

  • Po zakúpení voucheru je potrebné objednať sa vopred na telefónnom čísle +421 902 712 078 alebo e‑mailom na manikura.dj@gmail.com
  • Pri návšteve zadajte číslo kupónu

ZMENA REZERVÁCIE :

  • Je možná najneskôr 24 hodín pred vopred dohodnutým termínom

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU ! :)

11,99 € 6,99 €
11,99 € 6,99 €
Ukončené

Túžite aj vy po krásnych a zdravých nechtoch? Skúšali ste už všetky možné aj nemožné spôsoby a stále nič? Problém môže byť v ich nedostatočnom vyživení!

Slabým nechtom zvyčajne chýba hydratácia a dostatok výživných látok, ktoré napomáhajú správnej funkcii nechtového lôžka a koreňa nechtu. Tým necht stráca na pružnosti, a vy sa nikdy nedočkáte ani o milimeter dlhších nechtov.

Japonská P-Shine manikúra je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé.

Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Je vlastne regeneračnou kúrou. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty.

P-Shine manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí  čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa na Japonskú manikúru, vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou !

Doba ošetrenia nechtov touto metódou je približne 30–45 minút a doporučená ďalšia návšteva je za 2–3 týždne. Metóda je vhodná pre ženy aj mužov.