Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Nezabudnuteľný tandemový paraglidingový let – Chopok a Donovaly

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Paragliding Center

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 8. 2014.

Môžete využiť do 31. 8. 2014

 • Rezervácia: záväzná rezervácia termínu minimálne 2 týždne pred termínom letu mailom na adresu zlavy@paraglidingcenter.sk. Posledný možný termín rezervácie termínu: 18.8.2014.
 • Priebežný stav obsadenosti termínov je možné sledovať na www.paraglidingcenter.sk v sekcii paragliding kalendár.
 • Obmedzenie: maximálny počet letov na jeden deň je 10. Nedeľa je náhradný deň pre prípad nevhodného počasie v iné dni v týždni.
 • Zmena rezervácie: záväzná rezervácia termínu sa môže zmeniť len na základe nevhodných poveternostných podmienok a môže tak urobiť len inštruktor paraglidingu.
 • Voucher zahŕňa: príprava a inštruktáž, požičanie kompletnej výbavy, príprava a balenie výstroja, 1× tandemový let na padáku pre jednu osobu.
 • Výška letu 200 m až 1000 m nad terénom (závisí od poveternostných podmienok). Dĺžka letu 10 – 12 minút v závislosti od letových podmienok.
 • Miesto štartu je Chopok alebo Donovaly (v závislosti od počasia v daný termín).
 • Ďalšie informácie o uplatnení kupónov: v pracovné dni v čase 8:00- 17:00 na tel. č. 0903 415 807.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

53,00 €
53,00 €
Ukončené

Paragliding nie je žiadny paranormálny jav. Je to fenomenálny zážitok dostupný aj pre vás! Paraglidingový tandemový let vám rozbúši srdce, rozprúdi krv a pozdvihne myseľ k oblakom.

Váš kupón zahŕňa:

 • 1× tandemový let na padáku pre jednu osobu
 • požičanie kompletnej výbavy
 • inštruktáž
 • príprava a balenie výstroja

Výhodou tandemového letu je, že nepotrebujete žiadne znalosti ani skúsenosti v oblasti paraglidignu. Nasadnete a letíte. Letieť budete približne 200 až 500 (miestami dokonca až 1000) metrov nad zemou, záleží od poveternostných podmienok.

Nízke Tatry alebo Veľká Fatra
Počas 10 – 15 minút letu zažijete nezabudnuteľný zážitok slobody a so zatajeným dychom budete môcť obdivovať krásne slovenské končiare. Miesto štartu závisí od počasia v daný termín. Miesta štartu sú Chopok alebo Donovaly.

Štart z Chopku
Tandemový paragliding na Chopku je bezpečný a zároveň veľmi vyzývavý. Scenéria, ktorá nás počas letu obklopuje, sa vás dotýka nezabudnuteľným spôsobom. Krátku chvíľu po štarte letíte ponad miesta, o ktorých existencii ste dovtedy netušili.

Štart z Donovál
Donovaly sú oveľa viac trávnaté a menej kamenisté. Na Donovaloch sú rozsiahle trávnaté štartoviská, ktoré sú ideálne pre bezpečný štart. Zaujímavosťou tandemového paraglidingu na Donovaloch je, že štartujete na Novej Holi, ktorá patrí do pohoria Veľká Fatra. Pristávacia plocha je však už za hranicou Veľkej Fatry a nachádza sa v Nízkych Tatrách.

Paragliding Center
Paragliding Center je najväčším centrom tandemového lietania na Slovensku a ako jediné vám prináša možnosť štartovať z Chopku aj Donovál! Funguje už od roku 1998, za ten čas odviezlo viac ako 6000 pasažierov.