Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Úplne bezbolestná laserová operácia obidvoch očí špičkovou metódou s doživotnou zárukou

4,8 / 5 Očné laserové centrum SPINN Ružomberok (mapa) 16 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Očné laserové centrum SPINN

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 7. 2014.

Môžete využiť do 31. 7. 2014

 • Odporúčame pred zakúpením kupónu sa o vhodnosti operácie očí pre Vás presvedčiť vyplnením dotazníka:
 • Na vstupné vyšetrenie, konzultáciu pred zákrokom sa objednajte e‑mailom na laser@spinn.sk alebo cez call centrum na bezplatnej telefónnej linke 0800 222 220 pondelok-piatok 8:00 – 17:00 (pokiaľ sa Vám nemôžu venovať, zavolajú Vám naspäť).
 • V prípade, že vstupné vyšetrenie preukáže nevhodnosť operácie, bude vám vrátená plná suma za kupón.
 • Pri uplatnení zadajte číslo kupónu.
 • Bližšie informácie o operácii nájdete na stránke poskytovateľa:

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

1 066,00 € 679,00 €
1 066,00 € 679,00 €
Ukončené

Už viac nemusíte mať „štyri oči“, stačia vám dve zdravé. Napriek tomu, že niekto považuje okuliare za štýlový a módny doplnok, život bez nich je jednoduchší a praktickejší. Rovnako aj bez kontaktných šošoviek. S laserovou operáciou už viac nemusíte šmátrať po okuliaroch, žmúriť na vzdialené písmenká či zaostrovať na známu tvár.

Očné laserové centrum SPINN pre vás pripravilo špeciálnu zľavu na laserovú refrakčnú operáciu oboch očí s doživotnou zárukou!

Kupón zahŕňa:

 • Laserovú refrakčnú operáciu oboch očí excimerovým laserom, metódou EPI-LASIK s DOŽIVOTNOU ZÁRUKOU
 • Predoperačné vyšetrenie
 • 3× pooperačnú kontrolu
 • Značkové polarizačné slnečné okuliare podľa vlastného výberu ako darček
 • Lieky, kvapky a trojmesačnú pooperačnú starostlivosť
 • Vyšetrenie a príprava zaberú približne 30 minút, samotný zákrok trvá pár sekúnd

Zákrok je vhodný len pre klientov, ktorí sú krátkozrakí (zle vidia do diaľky) alebo ich trápi mínusový astigmatizmus. V prípade, že vstupné vyšetrenie preukáže nevhodnosť operácie, bude klientovi vrátená plná suma za kupón. Všetky predoperačné vyšetrenie máte už v cene kupónu.

Metóda EPI-LASIK

Metóda EPI-LASIK je jedna z najmodernejších operačných metód na riešenie krátkozrakosti (myopie, teda pokiaľ nevidíte do diaľky) a astigmatizmu. Zákrok je vykonávaný na oku znecitlivenom očnými kvapkami. Najskôr sa uvoľní epitel rohovky pomocou špeciálneho zariadenia (mikrokeratóm), lamela epitelu sa zhrnie a potom lúč excimerového laseru odstráni povrchové vrstvy rohovkovej strómy v kruhovej zóne, čím sa zmení zakrivenie rohovky a rovnobežné lúče svetla dopadajúce do oka sa opäť zbiehajú na sietnici. Samotný zákrok trvá rádovo sekundy. 

Po vykonanom zákroku sa nasadí kontaktná šošovka a aplikujú sa antibiotické kvapky. Pooperačné obdobie, kým sa neobnoví povrchová vrstva rohovky (epitel), je sprevádzané pocitom cudzieho telesa v oku, rezaním, pálením a pobolievaním. Kontaktné šošovky sa na štvrtý deň po operácii pri prvej kontrole vyberú. Ďalej pokračuje liečba kvapkami ovplyvňujúcimi hojenie rohovky (kortikostereoidy). Stabilizácia rohovky a tým aj výsledné hodnoty refrakcie nastávajú po 3 až 6 mesiacoch od zákroku. 

Vstupné informácie o operácii:

Komu je liečba excimerovým laserom určená?
Odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu excimerovým laserom prináša najväčší osoh osobám, ktoré sú vo svojom profesionálnom živote odkázané na dobrý, ostrý zrak a okuliare alebo kontaktné šošovky im neposkytujú dostatočnú kompenzáciu. Ide hlavne o výkonnostných športovcov, letcov, zamestnancov, ktorí trávia veľa času prácou s počítačom a pod. Aj keď sa operáciou neodstráni samotná refrakčná chyba, zákrokom na rohovke sa vykoná kompenzácia tejto chyby, ktorá vás zbaví potreby používania korekčných prostriedkov, akými sú okuliare a kontaktné šošovky.

Presvedčte sa o vhodnosti operácie pre vás – dotazník.

Čo musíme urobiť pred operáciou?
Pred zákrokom musíte absolvovať komplexné očné vyšetrenie, pri ktorom očný lekár zhodnotí stav vášho zraku, opodstatnenosť prípadného zákroku, kontraindikácie (dôvody, ktoré vylučujú možnosť vykonať zákrok excimerovým laserom) a vykoná predoperačné vyšetrenia. Dôležité je, aby ste minimálne 14 dní pred operáciou nepoužívali kontaktné šošovky, ktoré môžu deformovať rohovku a zapríčiniť nesprávne odmeranie potrebnej korekcie. Dámy by nemali byť namaľované a je vhodné prísť s doprovodom vzhľadom na to, že po zákroku sa neodporúča viesť motorové vozidlo a je vhodné nasadenie tmavých slnečných okuliarov s UV Filtrom, pokiaľ možno značkových. Presne také dostanete po zákroku zdarma!

Kedy je zákrok excimerovým laserom nevhodný?

 • Pri veku do 18 rokov
 • Ak nie je porucha zraku stabilizovaná
 • Ak je vaším problémom ďalekozrakosť
 • Pokiaľ ste tehotná
 • Pri závažných poruchách oka (glaukóm, zákal, prekonané zápaly oka, zmeny na sietnici)
 • Po prekonaní infekčnej žltačky typu B
 • U osôb, ktorým sa rany hoja keloidnými jazvami
 • Klientom s implantovanými kardiostimulátormi
 • U klientov s ťažkým reumatoidným ochorením
 • U klientov s atopickým ekzémom

Samotný operačný zákrok je ambulantný, pacient po zákroku odchádza domov.

Záruka doživotnej refrakčnej laserovej chirurgickej starostlivosti znamená, že pokiaľ sa vám kedykoľvek v budúcnosti zhorší zrak, smerom do mínusových hodnôt (krátkozrakosť) a neprekročí hodnotu –12 sférických alebo – 6 cylindrických dioptrií a budete spĺňať zdravotné podmienky pre zákrok, budete môcť byť reoperovaný opakovane a bezplatne.

Užite si všetky krásy sveta s jasnou ostrosťou a dokonalým zrakom! Okuliare aj šošovky nechajte doma a podstúpte laserovú operáciu teraz s vynikajúcou 36 % zľavou v Očnom laserovom centre SPINN!