Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Splav rieky Dunaj z Hainburgu do Bratislavy

4,5 / 5 CK RAFTOVANIE Bratislava - Rusovce (mapa) 13 zákazníkov 27 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku CK RAFTOVANIE

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 17. 6. 2014.

Môžete využiť do 17. 6. 2014

Rezervácia: vopred tel. č.: 0948 727 733 alebo na splavy@raftovanie.sk. Počet osôb na dané termíny je obmedzený, preto si termín rezervujte čo najskôr. Kapacita na jeden termín je cca 16 osôb. V prípade obsadenosti je nutné si vybrať iný termín. V prípade väčšej skupiny ako 16 osôb kontaktujte poskytovateľa, ktorý si s vami dohodne termín splavu.

Storno rezervácie: najneskôr 48 hodín pred termínom nástupu.

Termíny:11.6., 17.6. a 25.6.2014 od 16:30 do 19:00.

Upozornenie: organizátor si vyhradzuje právo na zmenu termínu splavu, v prípade nevhodných podmienok (nevhodná výška hladiny rieky, nevhodné poveternostné podmienky, ktoré by mohli ohroziť bezpečnosť účastníkov, nedostatočný počet záujemcov na splav – min. 6 osôb v skupine).

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

35,00 € 14,90 €
35,00 € 14,90 €
Ukončené

Stereotyp náš každodenný tras sa! Pokoria ťa vody Dunaja, zdravý pohyb, fantastická zábava a hlavne pravá vodácka pohoda.

Urobte si aj obyčajný deň výnimočným napríklad 60 – 90 min. splavom. Môže byť skvelým tipom na nezabudnuteľný teambuilding plný zábavy a mierneho adrenalínu, ktorý bez problémov zvládne každý.

Váš kupón zahŕňa 

  • Doprava do Hainburgu (AT) z Karlovej Vsi 
  • 60 až 90 min. splav rieky Dunaj
  • Vodácka výstroj na splav (miesto v člne)
  • Záchranná vesta, pádlo, sud na suché veci do raftu príp. suchý vak
  • Inštruktor/sprievodca, ktorý vás bude sprevádzať
  • Doprava technického materiálu + inštruktorov
  • Fotodokumentácia

Termíny: 11.6., 17.6. a 25.6.2014 od 16:30 do 19:00

S CK Raftovanie vyrazíte do neďalekého Hainburgu a odtiaľ sa necháte v rafte alebo nafukovacom kánoe unášať vodami Dunaja a dobrou náladou až do Bratislavy.

Dunaj môžete splavovať v nafukovacom kánoe alebo na väčšom, bezpečnejšom, stabilnom a rýchlom rafte. O vašu bezpečnosť sa postarajú skúsení raftérski profíci.

13 km dlhá etapa z rakúskeho Hainburgu až do Bratislavy vedie mimo plavebných dráh veľkých lodí, čo zaručuje maximálny pokoj a relax v kruhu priateľov, rodiny či kolegov.

Splavy z Hainburgu do Bratislavy sa konajú v čase od 16:30 do cca 19:00 hod. Miesto stretnutia a začiatok splavu: Karlová Ves, 16:30 hod.

CK RAFTOVANIE je najväčšia vodácka cestovná kancelária na slovenskom trhu a ako prvá na Slovensku má od roku 2008 profesionálnych školených inštruktorov IRF, ako sú GUID – sprievodca a TRIP LIDER – vedúci skupiny.

Pre firmy a školské kolektívy sa organizujú rôzne zájazdy nie len do zahraničia, ale aj v rámci Slovenska napríklad na najlepšom umelom kanáli v AVŠ ČUNOVO v Bratislave. CK RAFTOVANIE zabezpečuje full servis od dopravy, stravy, ubytovania, programu a doplnkových atrakcií.