Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Vynovený pohľad s 3D mihalnicami

4,7 / 5 MS Beauty Žilina (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku MS Beauty

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Veľmi spokojná… Moje mihalnice sú krásne, výrazne a pritom prirodzene vyzerajúce…

Ema
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 4. 2014.

Môžete využiť do 30. 4. 2014

Objednávky na tel.č.: 0905 820 363.

Pri objednávke zadajte číslo kupónu.

Dĺžka procedúry: 1,5 – 2,5 hodiny.

Storno objednávky možné najneskôr 24 hod. VOPRED

Platí len pre nové 3D mihalnice, nie na dopĺňanie už nalepených 3D mihalníc.

60,00 € 24,90 €
60,00 € 24,90 €
Ukončené

Rozviňte maximálne krásu svojich očí aj vďaka 3D mihalniciam. Sexy dlhé a husté 3D riasy vám vyčaria krásny a zvodný pohľad, ktorý inak nedosiahnete. 3D mihalnice – to je revolučná metóda v predlžovaní a zahustení mihalníc.

Najobľúbenejší spôsob zahusťovania a predlžovania rias si môžete dopriať aj vy, tentoraz za menej ako polovičnú cenu. V kozmetickom SALÓNE MIRIAM zmenia váš pohľad na neprekonateľný, ktorý zvýrazní vašu ženskosť a krásu.

Sila 3D mihalníc spočíva v ich prirodzenosti. Prinesú vám100 % prirodzený a pravý nefalšovaný pohľad. Každá jedna umelá mihalnica sa prilepí špeciálnym lepidlom na vašu prírodnú mihalnicu. 3D mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený prirodzený vzhľad a príjemný pocit, bez zaťaženia viečok.

Pri dodržaní jednoduchej starostlivosti vydrží umelá mihalnica rovnako dlho ako prírodná,  ku ktorej je umelá prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená novou mihalnicou. Aby ste si udržali magický pohľad čo najdlhšie, odporúča sa priebežné dopĺňanie, v priemere každé 3 až 4 týždne. Na očiach ich necítite a vyzerajú na nerozoznanie ako vaše prírodné mihalnice. Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia.

Do kozmetického salónu príďte nenalíčená. Mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou.

Doprajte si skutočne dlhé, husté a vytočené riasy.