Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Tri hodiny paintballu – masové vyhladenie stresu

4,7 / 5 Devils Paintball Team 109 predajov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Devils Paintball Team

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Prehľad ponuky

Martin
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 9. 2014.

Môžete využiť do 30. 9. 2014

Rezervácia: na tel. č. +421 905 743 454 alebo e‑mailom info@paintballdevils.sk. Vytlačený kupón odovzdajte pri uplatnení.

Využitie: 1 kupón platí pre 1 osobu, v cene 3 hodiny paintballu na ihrisku, 100 farebných guličiek, výstroj, výber z troch druhov zbraní.

Doplatky: dokúpenie ďalšieho streliva (paintballové guličky) za cenu 5 €/100 ks guľôčok, možnosť zapožičania celotelových alebo dvojdielnych maskáčových overalov za 2 € na osobu.

Parkovanie: áno.

Mapa:tu.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

13,00 € 6,99 €
13,00 € 6,99 €
Ukončené

„Akčné“ vysedávanie pred televíziou vymeňte za realitu a dokážte svojim priateľom, že by ste „ľavou zadnou“ mohli v najbližšej hollywoodskej prestrelke vystriedať hociktorého herca.

Pripravte sa na poriadnu dávky adrenalínu, rýchle akcie, vojenské stratégie a farebné fľaky. Hrajte s partiou paintball na najväčšom paintballovom ihrisku na Slovensku Devils.

Kupón pre 1 osobu zahŕňa:

  • 3 hodiny paintballu na ihrisku
  • 100 farebných gulôčok
  • výstroj (paintballový marker (značkovač), nerosiaca sa maska, ktorá chráni celú tvár a uši, plyn CO2, ktorý poháňa marker)
  • výber z troch druhov zbraní

Paintball je veľmi obľúbená adrenalínová športová disciplína a vo svete i na Slovensku ma mnoho fanúšikov.

Je to skvelý šport, ak sa potrebujete uvoľniť či zbaviť sa stresu. Okrem toho, že je to skvelá naháňačka, je to aj taktický a strategický šport, pri ktorom musí každý hráč zapojiť logiku,  priestorové myslenie a zároveň zmysel pre tímovú hru.

Ihrisko s rozlohou 80 × 60 metrov patrí k jedným z najväčších v SR. Je zriadené vo vojenskom prevedení, čo znamená, že na ihrisku nájdete rôzne bunkre, zákopy, opevnenia, imitácie diel, tankov, budov a to všetko z prírodného materiálu. 

Ihrisko sa nachádza v Kalinkove 10 km od Bratislavy v príjemnom lesnom prostredí.

Voľné chvíle počas hrania si môžete spríjemniť grilovaním (gril je k dispozícii) alebo opekaním. V prípade horšieho počasia budete mať k dispozícii prístrešok pre cca 80 ľudí.

Ďalšie príplatky

  • extra strelivo 100 guľôčok – 5 €
  • požičanie maskáčov pre 1 osobu – 2 € (oblečenie je vždy čisté)

3 hodiny paintballu vám prináša profesionálny paintbalový klub Devils, ktorý vznikol už v roku 2002. Team pozostáva zo skúsených hráčov, ktorí v minulosti tento šport hrávali v rôznych kluboch, ale víta vo svojich radoch aj nováčikov. O správnu zábavu pri hre, ako aj o bezpečnosť sa postará profesionálny paintbalový team, ktorý zaručí, že domov budete odchádzať plní nových zážitkov a skvelého pocitu z adrenalínovej hry.