Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

3D riasy Sexy Lashes

Beauty & La belle Michalovce (mapa) 4 predaje

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Beauty & La belle

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 12. 2014.

Môžete využiť do 31. 12. 2014

Je potrebná objednávka vopred 0902 734233

Pri rezervácii termínu nahláste č. voucheru.

80,00 € 19,90 €
80,00 € 19,90 €
Ukončené

Neustály boj s maskarou – výsledok aj tak nezodpovedá tomu, čo vidíte na titulke módneho magazínu. Nezúfajte! Hlboký a zvodný pohľad už nemusí byť iba doménov časopisových krások a filmových hviezd. Objavte čaro 3D mihalníc sexy lashes, ktoré vašim očiam dodajú tú spáavnu iskru.

Ak ste sa nenarodili s hustými, dlhými a vytočenými riasami, žiadna zázračná maskara vám ich nevyčaruje. Neostanú vám oči pre plač, ale šikovnú kozmetičku. ktorá váš pohľad premení na zvodný a sexy.

Sexy lashes patria medzi najlepšie 3D riasy dostupné na našom trhu. Ich vzhľad je na nerozoznanie od skutočných. Sú vyrobené zo syntentického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad. Aplikácia školenými kozmetičkami vám zaručí výsledok, ktorý oceníte už po prvom žmurknutí.

Ako to funguje: Umelá riasa sa aplikuje priamo na vašu prírodnú. Postupuje sa trpezlivo po jednej mihalnici za druhou, až kým nedocielime želaný výzor. Pri procedúre sa používa špeciálne lepidlo. Pri lepení 3D rias nedochádza vôbec k dotyku s pokožkou, ako je tomu pri lepení celých trsov. Čas potrebný na aplikáciu nových 3D mihalníc sa odhaduje na približne 2 hod, záleží však na hustote vašich prírodných rias.

Ak sa dodržiavajú základné pravidlá starostlivosti , môžete rátať s tým, že vaše nové mihalničky vydržia tak dlho ako prírodné. Cyklus vypadávania vlastných rias je 4–6 týždňov. V priebehu 4 až 6 týždňov od prvej aplikácie je vhodné mihalnice čiastočne doplniť.

Plačte, plávajte, športuje či saunujte sa. 3D mihalnice sú odolné voči vode, potu i slzám.