Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Intenzívny kurz anglického jazyka

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Jazyková škola English House

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 29. 11. 2014.

Môžete využiť do 29. 11. 2014

Rezervácia: po zakúpení voucheru je potrebné prihlásiť sa na konkrétny termín kurzu emailom na englishhouse.martina@gmail.com, v e‑maile uveďte meno, termín, číslo voucheru a tel. kontakt, alebo cez našu prihlášku.

Odporúča sa rezervovať si termín hneď po zakúpení voucheru, nakoľko počet miest na kurze je obmedzený, prípadne preveriť obsadenosť pred kúpou.

Maximálny počet účastníkov kurzu je 11 študentov (minimálne 5).

Kurz je určený pre študentov na úrovni B1 – mierne pokročilý, alebo vyššie.

Jeden kupón platí pre jednu osobu na jeden sobotný kurz.

Aktuálne termíny:

  • 15.11.2014 v čase od 8:30- 13:30
  • 22.11.2014 v čase od 8:00- 13:00
  • 29.11.2014 v čase od 8:30- 13:30

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

50,00 € 17,00 €
50,00 € 17,00 €
Ukončené

Rozprávate po anglicky, ale často robíte chyby? Stáva sa vám, že sa v reči zaseknete, lebo neviete dokončiť vetu? Používate iba dva-tri gramatické časy, lebo ostatné neviete správne použiť? Učili ste sa gramatiku naposledy na strednej škole a odvtedy rozprávate podľa svojich vlastných pravidiel? To je ako chodiť v pokrčenej košeli – síce ste oblečený, ale dobre to určite nevyzerá!

Ak ste pripravený akceptovať výzvu a zvládnuť jazyk na vyššej úrovni ako iba Okej, tak tento kurz je pre vás! Ošetríme vašej angličtine všetky boľačky. Prejdeme najdôležitejšie aspekty anglickej gramatiky. Také, ktoré všetkým študentom mútia hlavy, napriek tomu, že sa ich učili už toľkokrát. Také, kde sa robia najčastejšie chyby.

Aktuálne termíny:

  • 15.11.2014 v čase od 8:30- 13:30
  • 22.11.2014 v čase od 8:00- 13:00
  • 29.11.2014 v čase od 8:30- 13:30

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Nemusíte do svojho programu zahrnúť pravidelnú návštevu finančne náročného večerného kurzu, kde sa jednotlivé časti skladačky učíte rozkúskovane. S nami získate ucelený prehľad. Gramatika razom začne dávať zmysel!

Čomu sa budeme venovať:

  • prejdeme si všetky gramatické časy- kameň úrazu všetkých študentov! Teraz si ich zopakujete všetky pokope, na jasných príkladoch pochopíte, aký je medzi nimi rozdiel, prečo sú vlastne dôležité a prečo je ich tak veľa!

  • zopakujeme si všetky štyri podmienkové vety, naučíme sa, kedy ktoré použiť a pomocou jednoduchej hry ich budeme toľko precvičovať, že ich konečne dostanete do uší!

  • He stopped smoking or He stopped to smoke? Ako je správne, aký je v tom rozdiel? Ako naviazať v angličtine dve slovesá? Osvojíme si základné slovesné vzorce.

  • O piatej, v nedeľu, na jar, v júni, na Vianoce… Aké predložky tam dať v angličtine? Predstavíme vám predložkový trojuholník, ktorý predložkám konečne dá zmysel.

Ako toto všetko po kurze udržať v pamäti? Na záver vám prezradíme malé tajomstvo. Rady a triky ako zvýšiť retenciu.

Naša Gramatická lekárnička – štúdijný materiál, ktorý od nás dostanete – vám prehľadne zhrnie všetky dôležité veci. Najlepší ťahák, aký ste kedy mali!