Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Očarujúce 4D mihalnice značky Goldlashes, permanentný make up obočia – 3D čiarkovanou metódou

4,5 / 5 Prestige salón Giraltovce (mapa) 15 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Prestige salón

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Super personál, príjemné prostredie a perfektný výsledný efekt… Celková spokojnosť. Ďakujem…

Bartova
Varianty (2)

Termín

Platnosť do 31. 12. 2015.

V cene

4D mihalnice značky Goldlashes - syntetické hodvábne mihalnice

 • Výrazný pohľad bez použitia make-upu
 • Jemné, ľahké, flexibilné a príjemné na nosenie

Objednanie po zakúpení kupónu je možné telefonicky na čísle 0907 333 000, 0948 777 000 alebo emailom na prestige-salon@prestige-salon.sk.

Je nutné sa preukázať platným kupónom.

Zmena rezervácie je možná najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom. 

35,00 € 18,00 €
35,00 € 18,00 €
Ukončené

Termín

Platnosť do 31. 12. 2015.

V cene

3D obočie čiarkované

 • Trvalý, odolný voči potu a vode
 • Maximálne prirodzený vzhľad
 • Šetrí váš čas pri maľovaní
 • Profesionálne prostredie
 • Vhodný aj pre ženy, ktoré trpia na alergie spôsobené z líčidiel
 • Zákrok v trvaní 1h – 1hod 30min.

Objednanie po zakúpení kupónu je možné telefonicky na čísle 0907 333 000, 0948 777 000 alebo emailom na prestige-salon@prestige-salon.sk.

Je nutné sa preukázať platným kupónom.

Zmena rezervácie je možná najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom. 

KEDY NEPODSTÚPIŤ ZÁKROK?

Permanetný make-up napriek všeobecne dobrej znášanlivosti, však nie je vhodný pre ženy trpiace alergiou alebo kožnými ochoreniami. Nemôže sa aplikovať na patologicky zmenené miesta kože ani na materské znamienka. Veľkým rizikom je aj prítomnosť herpesu. Taktiež nie je vhodné podstúpiť zákrok počas menštruácie a po použití alkoholu.

Po procedúre môže nastať mierny opuch a začervenanie na zhruba 2 hodiny. Na tetovanom mieste treba zabrániť zasychaniu tkanivového moku, preto sa odporúča tetované miesta podľa potreby umývať repíkom. Ako náhle tetované miesto prestane mokvať /cca 2 h od zákroku/, aplikuje sa na podporu hojenia lekárska vazelína. Počas hojenia je potrebné zabrániť namočeniu tetovaných miest vodou počas 5 - 7 dní. Po tetovaní očných liniek môžu byť oči opuchnuté 2 - 3 dni, chladia sa studenými suchými obkladmi.

V čase hojenia sa treba vyhnúť:

 • prašnému prostrediu, kúpaliskám
 • pobytu na slnku, zákrok naplánovať minimálne 1 mesiac pre dovolenkou pri mori
 • make-up použiť mimo tetovaných miest /ak bolo tetované obočie/
85,00 € 45,00 €
85,00 € 45,00 €
Ukončené

4D mihalnice značky Goldlashes - syntetické hodvábne mihalnice

Aj Vy môžete mať riasy, o akých ste vždy snívali. Krásne, zvodné, dlhé a pritom prirodzené, ktoré nosia celebrity po celom svete. Predstavujeme vám najnovší spôsob na predlžovanie a zahusťovanie mihalníc značkou Goldlashes 4D – syntetické hodvábne mihalnice.

Ako dlho trvá nalepenie 4D mihalníc a ako to prebieha?

Pri aplikácii zákazníčka leží so zatvorenými očami a mihalnice sú aplikované jedna po druhej na vlastné prírodné mihalnice a väčšinou to trvá od 1,5 hod. do 2 hod. Vzhľad mihalníc sa určí pri konzultácii, kde sa posúdi hrúbka, dĺžka a tvar Vašich prírodných mihalníc, aby výsledný efekt zodpovedal predstave zákazníčky.

Ako dlho vydržia 4D mihalnice po aplikácií ?

Životnosť týchto mihalníc závisí od prirodzeného rastového cyklu mihalníc klientky, ale všeobecne možno skonštatovať, že mihalnice vydržia cca 4 týždne.

PERMANETNÝ MAKE – UP

Cieľom permanentného make-up alebo mikropigmentácie je dosiahnuť estetickú korekciu, zlepšenie alebo zvýraznenie vybraných častí tváre vpravovaním mikropigmentov sterilnými ihlami určenými na tento úkon.

Metóda PMÚ sa opiera o 2 elementy: 1. Korekčné a estetické líčenie, 2. Ozdoby tela tetovaním. Permanentný make-up je kozmetická procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní pigmentov pod kožu /asi do hĺbky 0,3 – 0,6 mm/ špeciálnym tetovacím prístrojom.

V posledných rokoch si permanentný make-up získava čoraz väčšiu popularitu a stáva sa jednoduchým a pohodlným riešením pre ženy, ktoré si želajú byť upravené od večera do rána. Pomocou permanentného make-up dosiahnete zvýraznenie určitých čŕt tváre /obočie, očné linky, kontúry pier/  a naopak koriguje drobné nedokonalosti a chybičky krásy.

Pre dosiahnutie dokonalého efektu používame vysoko kvalitné tetovacie pigmenty, ktoré zaručia dlhotrvajúci a prirodzený výsledok. Odtieň vydrží 2 – 5 rokov, potom postupne bledne, taktiež je dobré ho pretetovať, jeho životnosť sa tak predĺži na niekoľko ďalších rokov. Pri práci sa používajú samozrejme jednorazové materiály: ihly, špičky a gumené rukavice.

Použitie kvalitných anestetík zaisťuje maximálne pohodlie klientky. Zákrok je veľmi šetrný a nie je treba si vyberať špeciálnu dovolenku v práci, klient sa ihneď  bez problémov začlení do pracovného a spoločenského života.

AKÉ VÝHODY MÁ PERMANETNÝ MAKE-UP?

 • zvýraznia sa prednosti tváre
 • skorigujú drobné kozmetické nedostatky
 • rieši problém času aj peňazí
 • 100% odolný proti vode
 • vhodný aj pre ženy, ktoré trpia na alergie spôsobené z líčidiel

AKO DLHO TRVÁ ZÁKROK?

 • 3 D obočie čiarkované/ 1h – 1h 30 min.

Uvedené časy sú orientačné, je v nich zahrnuté umŕtvenie, konzultácia. Každý klient je však individuálny, má inú pokožku aj požiadavky, preto zákrok môže trvať dlhšie alebo kratšie.

KEDY NEPODSTÚPIŤ ZÁKROK?

Permanetný make-up napriek všeobecne dobrej znášanlivosti, však nie je vhodný pre ženy trpiace alergiou alebo kožnými ochoreniami. Nemôže sa aplikovať na patologicky zmenené miesta kože ani na materské znamienka. Veľkým rizikom je aj prítomnosť herpesu. Taktiež nie je vhodné podstúpiť zákrok počas menštruácie a po použití alkoholu.

AKO DLHO TRVÁ HOJENIE?

Zvyčajne trvá hojenie 6 – 7 dní. Počas tejto doby sa z tetovaných miest zlúpe vrchná vrstva a cez pigmentovanú časť narastie nová kožička. Výsledná farba tetovania je podstatne svetlejšia a prirodzenejšia. Pigment sa usádza v koži zhruba 3 – 4 týždne. Po tomto čase už viete, či je nutné robiť korekciu – retetováž