Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Celodenný skipas v SKI PARK Kubínska hoľa

4,7 / 5 SKI PARK Kubínska hoľa 976 zákazníkov 24 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku SKI PARK Kubínska hoľa

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Dobrá cena v krásnom lyžiarskom stredisku.

Marián
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 29. 1. 2016.

V cene

  • 1 x celodenný skipas pre 1 dospelého do strediska SKI PARK Kubínska hoľa
  • Platí cez týždeň aj cez víkend
  • Uplatnenie: 11.1. - 29.1.2016 
  • Prevádzkové hodiny PO – NE od 8:30 do 15:30

Môžete využiť do 29. 1. 2016

  • Je nutné preukázať sa platným voucherom, v pokladni strediska bude následne vystavený skipas.
  • Voucher je možné využiť v termíne od11.1.2016 do 29.1.2016 (hlavná sezóna).
  • UPOZORNENIE:Tento skipas je neprenosný!Monitorovanie užívateľov skipasov pomocou kamerového systému. Pri zistení použitia skipasu druhou osobou ako tou, ktorá tento skipas prvýkrát použila (prvým prechodom cez turniket), bude tento skipasZABLOKOVANÝbez nároku na vrátenie peňazí!

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

26,00 € 17,99 €
26,00 € 17,99 €
Ukončené

Aký šláger si pri „surfovaní“ po zasnežených oravských svahoch budete spievať tento rok? „Sniežik sa nám chumelí, zima je, zimička,“ alebo uprednostníte radšej „Zima, zima tu je, sniežik poletuje“?

Na tom vlastne ani nezáleží, veď celý deň v päťhviezdičkovom lyžiarskom stredisku na Kubínskej holi bohato stačí na spev všetkých slovenských piesní, aké kedy boli o zime napísané!

14 kilometrov upravovaných zjazdoviek na vás čaká v regióne Oravská Magura, ktorý je typický svojou dlhou, tuhou zimou s výdatným počtom zrážok – čo je ideálny predpoklad pre dobrú lyžovačku. Samozrejme, stredisko nenecháva nič na náhodu a tak je vybavené aj systémom umelého zasnežovania od spoločnosti Johnson Controls. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 720 m n. m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1396 m n. m., celkové prevýšenie teda predstavuje 676 metrov.

V areáli strediska Kubínska hoľa sa nachádza 8 vlekov2 lanovky s celkovou prepravnou kapacitou 9000 osôb za hodinu. To najpodstatnejšie sú však samotné zjazdovky.

V SKI PARK Kubínska hoľa na vás čaká spolu 9 zjazdoviek (4 pretekárske, 2 cvičné, turistická, snowboardová, detská) pre všetky typy lyžiarov od profesionálov až po deti. SKI PARK Kubínska hoľa je ideálnym miestom aj pre vaše ratolesti, ktoré sa ešte len učia lyžovať.

Lyžiarska škola, mierny a široký svah, ale aj KIDS PARK s posuvným pásom, detské vleky a rozprávková dráha, na ktorej sa z vašich detí stanú lyžiari bez strachu a s chuťou. Priamo v centre strediska je aj dostatočné množstvo bezplatných parkovacích plôch pre osobné automobily aj autobusy, viacero bufetov, v ktorých sa môžete po lyžovačke osviežiť alebo slniť na terasách.