Ponuku Jedinečný pobyt v Černobyle len na Zľavomate! môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jedinečný pobyt v Černobyle – len na Zľavomate

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Chernobylwel.come

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

1 osoba • 5 dní (4 noci)

Termín

Št 7. 9. – Po 11. 9. 2017

V cene balíčka

 • 4× ubytovanie v hoteli Dnipro – v centre mesta 3* s raňajkami 

 • 2 dni v Černobyľskej zóne
 • transfer z letiska aj na letisko

 • doprava po Kyjeve a Černobyle

 • obedy a večere – tradičné jedlá ukrajinskej kuchyne
 • slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca po Kyjeve aj po Černobyle

Strava: Plná penzia

Doprava: Vlastným spôsobom

Nevhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

 • Po zakúpení voucheru je potrebné kontaktovať CHERNOBYLwel.come e‑mailom na info@chernobylwel.com,  alebo na tel. č. 0902 654 876. 
 • Za poplatok 90€ je možný vstup do 3.bloku Černobyľskej jadrovej elektrárne.
 • Za príplatok je možné dokúpiť aj letenku Bratislava-Kyjev a späť.
 • Voucher je možné stornovať (alebo upraviť) bezplatne aspoň 7 dní pred zájazdom.
 • Po tomto termíne už nie je možné voucher stornovať ani upravovať a prepadá v plnej výške.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

699,00 € 499,00 €
699,00 € 499,00 €
Ukončené

Černobyľský výlet s pravou komunistickou atmosférou vás prenesie späť pred rok 1986, keď Lenin bol modlou a Černobyľ s Pripjaťou boli výkladnou skriňou Sovietskeho zväzu. Tento výlet vám ukáže TO NAJLEPŠIE z černobyľskej zóny. Strávte čas perfektne vyvážený detailnými informáciami o Černobyľskej havárii a evakuácii s dobrodružstvom, ktoré sa vám vryje do pamäte.

Ste iba jeden krok od výletu do Černobyľu, Pripjate a celej uzavretej zóny, ktorá vznikla po Černobyľskej havárií.

 • 500 a viac úchvatných fotografií
 • 200 opustených objektov
 • 40 dychvyráža­júcich zastávok
 • 1 či 2 nezabudnuteľné dni priamo v Černobyľskej zóne
 • 1 profesionálny sprievodca

Takto v číslach vyzerá zájazd do Černobyľu exkluzívne cez Zľavomat. Exkurzia do Černobyľskej uzavretej zóny je jedným z najúchvatnejších zážitkov každého dobrodruha, milovníka adrenalínového cestovania či vášnivého fotografa.

Ročne si Černobyľskú zónu pozrie okolo 30 000 turistov z celého sveta, ale iba niektorým z nich sa podarí vidieť a zažiť v Černobyle a Pripjati momenty, ktoré zostávajú pre väčšinu turistov nepoznané a uzavreté. Okrem „povinného“ bádania po tajomstvách a minulosti mesta duchov Pripjať, neslávne známej elektrárne či rozprávania sa s miestnymi ľuďmi, ktorí prežili výbuch reaktora číslo 4, ako aj evakuáciu, budete svedkami toho, ako si príroda sama poradila so zamorením a dielom človeka.

Nielen počas exkurzie, ale (v závislosti od variantu) aj pri večernom posedení na hoteli priamo v Černobyle sa dozviete nové fakty o celom projekte Černobyľskej atómovej elektrárne V. I. Lenina ako aj katastrofe, ktorá nasledovala. Vďaka prítomným expertom, sprievodcovi a ich výbave dobovými fotkami Pripjate a Černobyľu budete cestovať v čase – až do roku 1986.

Vcítite sa do atmosféry komunistickej propagandy a jej artefakty – od budov, znakov, hesiel až po bojovú techniku – sa vám navždy vryjú do pamäte. Pokiaľ hľadáte nadpriemerný zážitok pri vašom pobyte na mieste, ktoré zmenilo dejiny ľudstva – Černobyľ – ste na tej správnej adrese.

Aj keď fotografie povedia viac ako tisíc slov, nedokážu dostatočne preniesť atmosféru a emóciu, ktorá vás na vašej expedícií v Černobyle očakáva. Nahliadnite na miesta, ktoré vám čoskoro spôsobia zimomriavky na chrbte!

A čo všetko okrem Černobylskej zóny ešte uvidíte?

Úroveň radiácie je na väčšine územia Černobyľskej zóny rovnaká ako je prírodné žiarenie. Vyššia je iba v okolí elektrárne a v meste Pripjať, avšak takýto krátky pobyt v týchto častiach nie je nebezpečný pre ľudské zdravie.

Počas dvoch dní strávených spoznávaním zákutí Černobyľu dostanete dávku gama radiácie nie vyššiu ako 6 mikrosievertov, čo zodpovedá približne šiestim hodinám strávených letom v lietadle. Aby bol váš pobyt v Černobyle, ako aj celý výlet, jedným unikátnym a bezpečným zážitkom a viac ako iba spomienkou v albume, CHERNOBYLwel.come sa postará o všetky dokumenty, povolenia, ubytovanie, cestu Ukrajinou, stravu a maximálnu bezpečnosť.

Najmä sa však postará o ten najintenzívnejší, najfotogenickejší a najdobrodružnejší program zájazdu do Černobyľskej uzavretej oblasti. Garantovane.