Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Detská drevená ohrádka s bránkou

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Jenifer.sk

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
85,00 €

V cene:

Detská ohrádka Hometrade

  • Materiál: Prírodné smrekové drevo
  • Leštená povrchová úprava
  • Hmotnosť: 11 kg
  • Rozmer jedného dielu: 90 × 68 cm
  • Rozostup tyčiek: 6,5 cm
  • Tvar osemuholníku s piremerom cca: 220 cm
  • Spĺňa normu ČSN EN 12227:2011

Doručenie:

DHL
5,00 € (11 prac. dní)

Doručuje obchod:

Ľuboš Košťál
www.jenifer.sk
info@jenifer.sk
+421 917 957 209

Realita odpovedá obrázku. Nádherný šál, jemná látka. Som spokojná

Natália

Aj keď je rodič tak trochu nadčlovek, ktorý si počas starania sa o dieťa osvojuje najrôznejšie superschopnosti, aj on rád využije pomocníka, ktorý uchráni jeho potomka pred nebezpečenstvom.

Akonáhle sa vaša ratolesť začne sama pohybovať (hoci to je sprvu len náhodné pretočenie sa), musíte byť neustále v strehu a dávať pozor, či dieťaťu nehrozí nejaký úraz. Vidina toho, že si na chvíľku napríklad odskočíte do kúpeľne, sa náhle zdá takmer nereálna. Riešenie však existuje – kúpte pre svojho potomka praktickú detskú ohrádku.

Drevená ohrádka Hometrade je veľmi flexibilná: skladá sa z 8 dielov s otváracími dvierkami (ktoré majú poistku proti otvoreniu), po zmontovaní má priemer 220 cm a môžete ju podľa potreby zostaviť do rôznych tvarov. Ohrádka je vyrobená z lešteného smrekového masívu, má zaoblené hrany a protišmykové nožičky, ktoré bránia poškrabaniu podlahy. Dĺžka jedného dielu je 90 cm a výška 68 cm. Ohrádka sa dá jednoducho a rýchlo zmontovať a v zloženom stave zaberá veľmi málo miesta.

Ohrádka je vyrobená v súlade s normou STN EN 12227: 2011 a poskytuje teda dieťaťu absolútne bezpečie. Všetky potrebné informácie vrátane návodu na zostavenie sú priložené v balení. Výrobok je variabilný nielen rôznymi možnosťami inštalácie, ale využiť ho môžete ako pre deti (či už tak, že vašu ratolesť umiestnite dovnútra, alebo dáte do ohrádky naopak niečo, k čomu by sa dieťatko nemalo dostať), tak aj pre domácich miláčikov. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Jenifer.sk

Februárová 159

P.O.BOX 5

958 01 Partizánske