Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Pražená káva z každého kúta sveta od iCaffe

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku icaffe.sk

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
India Mysore Gold Nuget 250g
Ukončené
6,59 €

V cene variantu:

Prezývku „Golden Nugget“ („zlatá nugeta“) dostala India Mysore za neobyčajne veľké zrno.

 • Tento druh kávy pochádza z kávových plantáží v oblasti Mysore.
 • Zrnková 
 • Chuťový profil:  sladkastá, mierne korenistá chuť s nízkou aciditou, bohatou chuťou a arómou. Je naozaj tým pravým zlatom medzi kávami.
 • Praženie: Full city
 • Hmotnosť: 250g

Doručenie:

Osobný odber na prevádzke
Zadarmo (4 prac. dni)

GLS
2,95 € (4 prac. dni)

Slovenská pošta
3,40 € (6 prac. dní)

Miesto osobného odberu:

icaffe.sk

Obchodná 7186/42B, Bratislava - Staré Mesto

Dnes otvorené 8:00–19:30
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Letná záhradka

Doručuje obchod:

www.icaffe.sk
info@icaffe.sk
+421 948 320 758

chuťovo skvela káva, odporúčam :)

Diana

Káva spája ľudí. Stačí jedna šálka a získate nového priateľa. Vyberte si zo svetových káv.

India Mysore Gold Nugget

Tento druh sa spája s výnimočným príbehom ku oblasti Mysore, kde namiesto uhlia baníci našli zlato. O pár stoviek rokov neskôr sa na tom istom území prišlo na to, že pôda je nesmierne bohatá na živiny a bola by vhodná napríklad na pestovanie kávy. Farmári to vyskúšali, kávové zrná boli dokonca väčšie ako v iných oblastiach a tak vznikla prezývka Gold Nugget.

 • Chuťový profil : sladkastá, mierne korenistá, komplexná chuť s nízkou aciditou a bohatou arómou.

Decaf Colombia Special

Colombia je druhým najväčším producentom kávy na svete. Exportuje približne 12,5 milióna vriec. Káva sa v Colombii pestuje prevažne  vo vulkanickej pôde čo jej dodáva skvelé podmienky  pre rast a samozrejme  dodáva káve skvelú chuť. Táto bezkofeínová 100% arabika má  prirodzene  ľahšiu chuť  s nádychom čokolády a orieškov.

 • Patri k chuťovo ľahším kávam.

Indonesia Flores  Bajava Organic e                                        

Flores, malý ostrov s aktívnymi aj vyhasnutými sopkami východne od Bali, je spomedzi celej Indonézie „najneskorším pestovateľom“. V najväčšom regióne Bajawa sa používa najmä semi – washed proces. Dopestuje sa tu tak ako Arabica, tak aj Robusta.

 • Chuťový profil: mierna acidita, kvetinová aróma, ľahké telo, vhodné najmä na alternatívy

 Indonesia Flores  Bajava Organic

Pre porovnanie  je  zaujímavým zážitkom  spoznať chuť aj ďalšej kávy z Indonézie. Indonézske kávy sú známe  prevažne ovocnými tónmi. Chuť ovocia  a prirodzene ovocné tóny môžu mať nádych aj čokolády, orieškov. V závislosti od oblasti a podmienok pestovania.

Mexico Altura SHG 

Hlavné oblasti pestovania kávy v tejto krajine sa nachádzajú na jej južnom konci – pri hraniciach s Guatemalou. Pohorie Sierra Madre ponúka výživnú vulkanickú pôdu a nerovný terén – raj pre Arabiky. Ku produkcii vo vysokohorskom regióne Chiapas sa výrazne zasadil CESMACH (Campesinos Ecológicos de la Sierra Madre de Chiapas).

 • Chuťový profil: šálka kávy sa nie nadarmo prirovnáva ku poháru bieleho vína – vyznačuje sa miernou aciditou, prevládajú však karamelové a orieškové chute.

Mexico Altura SHG Organic 

Cestovať  po svete a navštevovať rôzne krajiny je  zážitok na celý život. A čo tak dovoliť, aby kúsok krajiny zo sveta prišiel priamo k vám domov? Americké kávy sa vyznačujú jemnejšou chuťou oproti africkým kávam ale pestrosť chutí priam omámi.

Mexico sa vyznačuje miernou aciditou, prevládajú však karamelové a orieškové chute.

Dominikánska republika vďaka hornatej krajine, vulkanickej pôde a dostatku zrážok  je pre tieto faktory kávou, ktorú si považujú.

 • Chuťovo jemná, avšak rozhodne nie mdlá chuť s plným telom, náznakom orieškov a citrusovej acidity.

Hawaii Kona Extra

Kávové plantáže začali vznikať na Havaji približne pred 170 rokmi. Táto káva sa pestuje v oblasti Kona, kde má  skvelé podmienky pre svoj rast. Vynikajúca kvalita, úžasná aróma. Chuť havajskej kávy je veľmi lahodná, ľahká s orieškovou príchuťou a primeranou aciditou. Táto káva patrí k vzácnejším arabikám.

 • Charakteristické je pre ňu slabšie telo s prirodzenou sladkosťou.

Jamajka Blue Mountain

Jamajka je známa veľmi kvalitnou a vzácnou kávou. Umiestnenie ostrova v tropickom podnebí vytvára kávovým plantážam ideálne podmienky pre pestovanie výbornej kávy. Na obrázku sme pre zaujímavosť vyznačili oblasť plantáží, z ktorej Jamajka Blue Mountain pochádza. Aby mohla káva dostať pomenovanie Blue Mountain musí sa pestovať vo výškach 1800 m. n. m. Vývoz Jamajky Blue Mountain je prísne kontrolovaný. Pred exportom každý sud prechádza prísnou kontrolou, aby sa zistilo, či sa vyvážajú len tie najkvalitnejšie zrná. Vďaka tomu Jamajka Blue Mountain patrí medzi tie najkvalitnejšie kávy.

Kopi Luwak

Exkluzívna Kopi Luwak alebo aj cibetková káva patrí k najvzácnejším druhom kávy na svete. Je to vysoko cenená gurmánska pochúťka s bezkonkurenčnou chuťou. Dôvod jej vysokej hodnoty spočíva v metóde výroby. Jednotlivé kávové zrná sú dôkladne vyberané cibetkou. Tato mačkovitá šelma sa živí aj kávovými plodmi, ktoré po prejdení tráviacim traktom vylúči neporušené. Tieto zrnká sú následne spracované a predávajú sa ako Kopi Luwak. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

icaffe.sk

Obchodná 7186/42C

Bratislava - Staré Mesto