Ružová i levanduľová voda – vôňa do kuchyne či na pleť

Variant: Pozrite sa na ďalší variant
100 ml Ružová voda
57 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

100 ml Ružová voda

  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Skadovanie: v suchu 
  • Objem: 100 ml
  • Zloženie: Ružová voda je vodný destilát (hydrolát) z čerstvých lupeňov ruže damascénskej
  • Expirácia: 12/2018 

Doručenie:

Slovenská pošta
2,49 € (4 prac. dni)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Keď je doma ružová či levanduľová voda, je to, akoby ste bývali v rozkvitnutej záhrade. A rovnako je to aj v kuchyni, aj pri kozmetike.

Ružová voda obsahuje prchavé a vonné látky z ruží, ktoré sú rozpustné vo vode. Pre svoje výrazné antibakteriálne účinky sa ružová voda nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami, napriek tomu, že je to čistý vodný roztok bez alkoholu.

Ružová voda je excelentná hypoalergénna pleťová voda s čistiacim a tonizujúcim účinkom na všetky typy pleti. Udržiava pH pokožky, stimuluje regeneračné procesy, má protizápalové účinky pri akné a nadmernom slnení.

Zachováva hladkú a elastickú pokožku. Jej upokojujúce vlastnosti sú využiteľné aj pri očných kúpeľoch na „unavené oči“ a ochabnuté viečka. Je vhodná i na kozmetickú masáž pleti.

Tip Babičkinej záhrady: Ružová voda je skvelá nielen na pleť, ale aj do kuchyne. Vyskúšajte ju pri varení – použite ju do koláčov, do toriet, na výrobu džemov. Má vynikajúcu sviežu chuť a nádhernú vôňu ruží, ktorá prevonia každé sladké jedlo.

Levanduľová voda je pleťové tonikum dodávajúce pokožke sviežosť. Je vhodná pre všetky typy pleti a má protizápalové účinky.

Možno ju aplikovať ako odličovací roztok na každodenné použitie. Masáž s levanduľovou vodou sťahuje póry a redukuje začervenanie pleti.

Používa sa aj ako vlasová voda s regeneračnými účinkami, pričom vlasy zanecháva hebké a lesklé. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Babičkina záhrada s.r.o.

Priehradná 1

949 01 Nitra

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

5,0/5 (39 hodnotenie)
4 0
3 0
2 0
1 0

Všetky hodnotenia