Aktívna zábava pre malých i veľkých: Hodina bláznenia na trampolínach v JumpParku Brno Návšteva v Brne

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
4,99 €
7 zákazníkov

V cene:

 • 1 x hodinový vstup na trampolíny v JumpParku Brno pre 1 osobu 

Platí do:

20. 12. 2017

Obmedzenie:

V JumpParku platí zákaz skákania do bazénu s penovými kockami (foam pitu) osobám menším než 130 cm. Pre skákanie na trampolínach je váhový limit do 110 kg. K voucheru nie je možné uplatniť vstup zdarma pre dieťa do 120 cm. Vstup na ihrisko je možný vždy v celú hodinu. 

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Rezervácia je potrebná vopred cez online formulář.
 • Inštrukcie: Na miesto sa dostavte ideálne 20 min pred dohodnutým termínom, aby ste mali dosť času na prezlečenie, inštruktáž a premietnutie krátkeho videa. Bez inštruktáže nie je možné vstúpiť na skákaciu plochu.
 • Vstup na ihrisko je možný vždy v celú hodinu. 
 • Oblečenie: Pohodlné oblečenie – tepláky, šortky, tričko. Vyhnete sa tak ostrým predmetom, sponám na opaskoch a šperkom.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Jump Park

Heršpická 800/6, Brno, Česká republika 🇨🇿

Dnes otvorené 9:00–21:00
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hop je zozadu poh – čiže začiatok slova pohoda. Náhoda? Ťažko.

Kto by nechcel zažiť pocit lietania… Ale to nie je taká jednoduchá vec. Zato zaskákať si na trampolínach môžete pokojne každý deň a pocit letu vzduchom rozhodne stojí za to. Hodina v brnenskom JumpParku vám rozprúdi krv a na tvári vyčarí úsmev od ucha k uchu.

Zábava plná radosti a pohybu

Na jedinečných trampolínach umiestnených od steny k stene si užijete veľa zábavy a ešte potrénujete kondičku. Počas 10 minút takto spálite toľko kalórií ako pri 30 minútach nudného behu. Na seba si vezmite pohodlné oblečenie – tepláky, šortky, tričko. Vyhnite sa ostrým predmetom, sponám na opaskoch a šperkom.

Na miesto dorazte s 20-minútovým predstihom, najskôr zo všetkého vás totiž čaká inštruktáž. A potom to príde. Celú hodinu budete vyvádzať na všetkých atrakciách vrátane bazénu plného penových kociek (foam pit). Zlatá medaila zo skokanskej súťaže vás po tomto zážitku iste neminie!

5 pádnych dôvodov k hopsaniu

 1. Je to zážitok, za ktorým môžete vziať každého kamaráta, rodinku aj pracovný tím.
 2. Ide o zábavu a cvičenie zároveň. Jumping tvaruje telo, posilňuje svaly a zlepšuje stabilitu.
 3. Pružiny absorbujú zhruba 80% z dopadu pri doskoku – znižuje sa tak tlak na kosti a kĺby. Riziko zranenia je teda minimálne a vy sa vôbec nemusíte báť.
 4. Toto skákanie okrem iného prispieva ku kvalitnejšiemu spánku (nečudo, veď aj deti po celodennom vyčíňaní spia, ako keď ich do vody hodí) a znižuje hladinku stresu.
 5. Po jumpingu sa pekne rýchlo chudne.

Ďalšie skvelé kratochvíle aj príjemné posedenie

V priestoroch trampolínového kráľovstva nájdete aj špeciálne zóny pre basketbal, vybíjanú a skoky do peny, kde si precvičíte akrobaciu a naučíte sa nové triky.

Na prezliekanie slúžia pekne zariadené šatne. A v bruchu vám tú škvŕkať tiež nebude – v oddychovej zóne si môžete dať niečo dobré pod zub. Tiež sem môžete usadiť neskákajúci doprovod. 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Rezervácia je potrebná vopred cez online formulář.
 • Inštrukcie: Na miesto sa dostavte ideálne 20 min pred dohodnutým termínom, aby ste mali dosť času na prezlečenie, inštruktáž a premietnutie krátkeho videa. Bez inštruktáže nie je možné vstúpiť na skákaciu plochu.
 • Vstup na ihrisko je možný vždy v celú hodinu. 
 • Oblečenie: Pohodlné oblečenie – tepláky, šortky, tričko. Vyhnete sa tak ostrým predmetom, sponám na opaskoch a šperkom. 
Deti
 • Zaskákať si môžu deti od 5 rokov. 
 • Dieťa mladšie ako 12 rokov môže prísť len s doprovodom zodpovednej dospelej osoby či s písomným súhlasom rodičov.