Príjemné ubytovanie v srdci Slovenského raja

16 zákazníkov
Prvýkrát na Zľavomate
Krásne prostredie Slovenského raja
Krásne prostredie Slovenského raja
Chutné raňajky v cene
Chutné raňajky v cene
Vhodné miesto aj pre turistov
Vhodné miesto aj pre turistov
2 osoby, 3 dni (2 noci)
  • 2× ubytovanie pre 2 osoby v penzióne Pasierňa
  • 2× raňajky formou servírovaného menu
  • parkovanie
  • wifi 

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Kupón nie je možné využiť v termínoch: 23.12.2017 – 02.01.2018, 30.03.2018 – 03.04.2018, 01.05.2018 a 08.05.2018.

100,00 € 70,00 €

V srdci prírody vás nemôže čakať predsa nič iné, než príjemné a útulné ubytovanie, kde sa vám vždy dostane milého a ochotného privítania, ktoré dobre padne po poznávaní okolia alebo v prípade, že sa vonku rozhodnú čerti ženiť!

Penzión Pastierňa sa nachádza priamo v obci Dedinky, v južnej časti národného parku Slovenský raj a blízko vodnej nádrže Dedinky. Ponúka sa vám teda skvelá možnosť aktívneho oddychu formou vodných športov či turistiky po okolí a v zime môžete využiť aj lyžiarske strediská či bežeckú trať, ktorá ide okolo obce.

Ubytovanie

Penzión vám ponúka samostatné izby s TV a vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii je pre vás aj jedáleň s TV, v ktorej sa môžete ohriať úžasným sálavým teplom z krbu. Nachádza sa tu aj krytá terasa, ktorá predstavuje veľmi príjemné posedenie.

Vonku v areáli nájdete ohnisko s grilom, vonkajšie posedenie, ihrisko pre vaše ratolesti s hojdačkou a šmýkačkou. V celom objekte je aj WiFi pripojenie.

Stravovanie

V cene pobytu sú pre vás aj raňajky, ktoré vám ráno naservírujú rovno na váš stôl. V reštaurácii nájdete ponuku tradičných slovenských receptov a večeru si môžete kedykoľvek dokúpiť podľa jedálneho lístka. 

Táto skvelá lokalita vám ponúka množstvo ďalších zaujímavých miest, ktoré určite stoja za návštevu – takým je určite aj Dobšinská ľadová jaskyňa. A kto má v obľube turistiku ocení turistické chodníky na okolí, ktoré vás zavedú na miesta ako Geravy, Stratenský kaňon či Havrania skala. 

Tipy na voľný čas

Dobšinská ľadová jaskyňa Dobšinská ľadová jaskyňa

Dobšinská ľadová jaskyňa patrí medzi najvýznamnejšie ľadové jaskyne na svete. Od roku 2000 je zaradená do svetového prírodného dedičstva. Jaskyňa má niekoľko úchvatných častí, medzi ktoré patria zaľadnená Veľká a Malá sieň, Ruffínyho koridor a Zrútený dóm. Zaujímavosťou jaskyne je skutočnosť, že do roku 1946 v nej bolo povolené korčuľovanie pre verejnosť počas celého roku.

Kráľova hoľa Kráľova hoľa

Kráľova hoľa (1 946,1 m n. m.) najvyšší vrch Kráľovohoľských Tatier, východnej časti Nízkych Tatier. Kráľova hoľa je známa povesťami, milovaná básnikmi. Kráľova hoľa poskytuje jedinečný výhľad na Spiš, Vysoké Tatry, Liptov ale aj Horehronie. Kráľova hoľa patrí medzi najnavštevovanejšie vrchy Nízkych Tatier.

Zoo Spišská Nová Ves Zoo Spišská Nová Ves

Táto zoo je najmenšia a taktiež najmladšia na Slovensku. Chovajú tu vyše 70 živočíšnych druhov. Návštevníci majú možnosť vidieť arborétum s 30 druhmi drevín. nechýba v nej puma americká, ťava dvojhrbá, tiger ussurijský a šimpanz učenlivý.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Penzión Pastierňa
Dedinky 42, Dedinky, 04973

Penzión Pastierňa

Dedinky 42, Dedinky

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
Máme detské ihrisko
Vlastná reštaurácia
Lyžiareň
Hodnotenie podniku
5,0/5 (1 hodnotenie)
Jojo

Zbytočne sa rozpisovať, všetko ako v rozprávke.

Iba jedna vec. Odchod domov 🏡

Ako uplatniť
  • Kupón uplatníte rezerváciou termínu na tel.: 0907 / 365 375 s uvedením čísla kopónu, alebo mailom na: penzion.pastierna@post.sk
Deti
  • Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko má ubytovanie zdarma
  • Ubytovanie pre dieťa od 3 rokov alebo staršia osoba na prístelke s raňajkami 15€ / noc
Príplatky
  • Miestny poplatok 0,50 € / osoba / noc je potrebné doplatiť pri nástupe na pobyt
  • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný
Storno podmienky

Pri zrušení rezervácie najneskôr 7 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti.

Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 7 dni pred dohodnutým termínom voucher prepadá v plnej výške. Zmena rezervácie je možná maximálne 1x po dohode s recepciou.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny