Na východe nič nie je? Ci pana... 

Pozrite si náš výber a pošlite nám aj váš tip na skryté/neskryté, malé/veľké poklady východného Slovenska a vytvorte s nami najväčší zoznam všetkých divov nášho východu. Vybrané tipy odmeníme aj kreditmi.

Okuliare na bežky a lyžiarske okuliare Cortini

Variant: Pozrite sa na ďalších 5 variantov
Okuliare na bežky Cortini Sunny Days
142 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

Okuliare na bežky

  • Veľkosť pre dospelých (rozmery viď. foto)
  • Dymové polykarbonátové sklo pre slnečné dni
  • Filter UV 400 - 100% ochrana proti UV žiareniu
  • Nastaviteľný pásik
  • Mäkká penovka
  • Vymeniteľná šošovka

Doručenie:

Osobný odber Zásielkovňa (229 pobočiek)
3,60 € (5 prac. dní)

Slovenská pošta
4,50 € (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

…a na svahoch váš už neprekvapí nič!

Okuliare na bežky Cortini Sunny Days

Okuliare na bežky Cortini Sunny Days sú ideálne na slnečné dni, kedy chcete mať 100% ochranu zraku pred UV žiarením a slzením očí pri rýchlej jazde. Príjemne zatmavené dymové sklo zaistí, že ani odrazené slnečné lúče od snehu Vás neoslnia. Správnu veľkosť okuliarov možno nastaviť pomocou elastického nastaviteľného pásku, vďaka ktorému Vám okuliare vždy pohodlne sadnú. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otláčaniu tváre a zároveň zabraňuje prúdenie vetra pod okuliarmi pri rýchlej jazde z kopca. Filter UV 400 chráni na 100% váš zrak pred UV žiarením. Poškriabanú polykarbonátovú šošovku možné ľahko vymeniť, takže nemusíte kupovať nové okuliare, stačí dokúpiť iba náhradnú šošovku.

Fotogaléria

Okuliare na bežky Cortini Spaio red

Okuliare na bežky Cortini Spaio red sú ideálne na slnečné dni, kedy chcete mať 100% ochranu zraku pred UV žiarením a slzením očí pri rýchlej jazde. Príjemne zatmavené dymové sklo zaistí, že ani odrazené slnečné lúče od snehu Vás neoslnia. Správnu veľkosť okuliarov možno nastaviť pomocou elastického nastaviteľného pásku, vďaka ktorému Vám okuliare vždy pohodlne sadnú. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otláčaniu tváre a zároveň zabraňuje prúdenie vetra pod okuliarmi pri rýchlej jazde z kopca. Filter UV 400 chráni na 100% váš zrak pred UV žiarením. Poškriabanú polykarbonátovú šošovku možné ľahko vymeniť, takže nemusíte kupovať nové okuliare, stačí dokúpiť iba náhradnú šošovku. Tieto okuliare majú nádherný metalický povrch s imitáciou eloxovaného kovu.

Fotogaléria

Okuliare na bežky Cortini Spaio black matt

Okuliare na bežky Cortini Spaio black matt sú ideálne na slnečné dni, kedy chcete mať 100% ochranu zraku pred UV žiarením a slzením očí pri rýchlej jazde. Príjemne zatmavené dymové sklo zaistí, že ani odrazené slnečné lúče od snehu Vás neoslnia. Správnu veľkosť okuliarov možno nastaviť pomocou elastického nastaviteľného pásku, vďaka ktorému Vám okuliare vždy pohodlne sadnú. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otláčaniu tváre a zároveň zabraňuje prúdenie vetra pod okuliarmi pri rýchlej jazde z kopca. Filter UV 400 chráni na 100% váš zrak pred UV žiarením.  Okuliare majú decentný matný čierny povrch, ktorý sa hodí k akémukoľvek oblečeniu.

Fotogaléria

Okuliare na bežky Cortini Spaio shiny black

Okuliare na bežky Cortini Spaio shiny black sú ideálne na slnečné dni, kedy chcete mať 100% ochranu zraku pred UV žiarením a slzením očí pri rýchlej jazde. Príjemne zatmavené dymové sklo zaistí, že ani odrazené slnečné lúče od snehu Vás neoslnia. Správnu veľkosť okuliarov možno nastaviť pomocou elastického nastaviteľného pásku, vďaka ktorému Vám okuliare vždy pohodlne sadnú. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otláčaniu tváre a zároveň zabraňuje prúdenie vetra pod okuliarmi pri rýchlej jazde z kopca. Filter UV 400 chráni na 100% váš zrak pred UV žiarením. Farba lesklá – čierna.

Fotogaléria

Lyžiarske okuliare Cortini Snow blue

Lyžiarske okuliare Cortini Snow blue majú žltú jednovrstvovú sférickú polykarbonátovou šošovku, sú opatrené filtrom UV 400, ktorý chráni 100% váš zrak pred UV žiarením. Veľkosť je určená pre osoby staršie ako 15 rokov. Okuliare majú celkom 12 vetracích otvorov a spolu so špeciálnou vrstvou AntiFog minimalizujú možnosť zahmlievania okuliarov. Žlté rozjasňujúce sklo zaisťuje lepšiu viditeľnosť, aj za zlých poveternostných podmienok. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otlačeniu tváre. Veľkosť si môžete prispôsobiť pomocou nastaviteľného elastického pásiku s posuvnou sponou. Pásik je dostatočne dlhý aj pre nosenie na helme. Lyžiarske okuliare sú dodávané v uzatvárateľnom plastovom obale na zips, ktorý chráni okuliare proti poškriabaniu.

Fotogaléria

Lyžiarske okuliare Cortini Snow red

Lyžiarske okuliare Cortini Snow red majú žltú jednovrstvovú sférickú polykarbonátovou šošovku, sú opatrené filtrom UV 400, ktorý chráni 100% váš zrak pred UV žiarením. Veľkosť je určená pre osoby staršie ako 15 rokov. Okuliare majú celkom 12 vetracích otvorov a spolu so špeciálnou vrstvou AntiFog minimalizujú možnosť zahmlievania okuliarov. Žlté rozjasňujúce sklo zaisťuje lepšiu viditeľnosť, aj za zlých poveternostných podmienok. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otlačeniu tváre. Veľkosť si môžete prispôsobiť pomocou nastaviteľného elastického pásiku s posuvnou sponou. Pásik je dostatočne dlhý aj pre nosenie na helme. Lyžiarske okuliare sú dodávané v uzatvárateľnom plastovom obale na zips, ktorý chráni okuliare proti poškriabaniu.

Fotogaléria

Lyžiarske okuliare Cortini Time

Lyžiarske okuliare Cortini Time sú spoľahlivou ochranou v zimnom počasí. Antifog vrstva aktívne zabraňuje zahmlievaniu okuliarov, čo pre lyžiarov znamená tú najlepšiu viditeľnosť za každého počasia. Filter UV 400 spoľahlivo ochráni Váš zrak pred UV žiarením. Veľkosť je určená pre dospelé osoby a juniorov starších, ako 15 rokov. Samozrejmosťou je nastaviteľný pásik na ľubovoľný obvod hlavy vrátane lyžiarskej prilby. Z vnútornej strany okuliarov je mäkká penovka, ktorá bráni otláčaniu tváre. Okuliare sú zabalené v uzatvárateľnom obale na zips, ktorý chráni okuliare proti poškriabaniu. Jednovrstvová sférická polykarbonátová šošovka v žltej farbe má rozjasňujúci efekt a vďaka tomu sú okuliare vhodné aj do horšieho počasia.

Fotogaléria

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Antonín Blažek - RCM

Tečovice 384

76302 Tečovice

Česká republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Konevalova

Makkost.super kvalita

Lucia

Teplý príjemný materiál
Rýchlosť dodania

Zuzana

vsetko super

vsetko bolo perfektne. Aj tovar je vyborny.

Hodnotenie podniku Holidaysport.cz

Hodnotenie podniku Holidaysport.cz

4,3/5 (433 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Stela
14. 2. 2018
Michal

rychle dodanie

9. 2. 2018
Monikahudacekova87

Rýchle doručenie, okuliare sú super

6. 2. 2018
Bohumir

cena

2. 2. 2018
Juraj

Rýchlosť a bezpeoblemovosť

Poštový kuriér – doručenie trvalo 2 dní – musel som doma čakať.

29. 1. 2018
Martin

Kvalita úmerná cene

27. 1. 2018
Viktor

Rýchle dodanie

Akosi sa stále rosia

26. 1. 2018
Katarina

Odporúčam ako tovar, tak ja dodanie

7. 1. 2018
lucia
22. 12. 2017
Lubor

cena

nízka kvalita zodpovedá nízkej cene

18. 12. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.