Silvestrovský večer plný zábavy v Hoteli Kráľová

V cene:

 • Silvestrovský večer plný zábavy pre 1 osobu
  • Slávnostná večera /prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, káva a dezert/
  • Prípitok – 0,04l 
  • Predjedlo – Domáca husacia paštéta s brusnicami a citrónom (100g)
  • Polievka – Bažantí vývar (0,33l)
  • Hlavné jedlo – Domáci BIO hovädzí plátok na šípkovej omáčke s poľovníckou knedličkou (200g/150g)
  • Dezert – Slovenská štrúdľa (120g)
  • Pravá živá cigánska kapela, ale tiež DJ
  • Pečené prasiatko o 23:00 hod.
  • Privítanie nového roka 2018 s polnočným ohňostrojom a prípitkom
  • Slovenská novoročná kapustnica o 01:00 hod. 
  • Tombola
 • Parkovanie na súkromnom parkovisku
 • Wifi v celom hoteli
 • Zábava sa začína o 18:00.

Platnosť:

31. 12. 2017

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Je potrebné urobiť rezerváciu vopred na tel. č.: +421 905 298 312 alebo mailom na hotelkralova@hotelkralova.sk.
 • Zábava sa začína o 18:00.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Hotel Kráľová ***

Cesta na Kráľovej 9, Zvolen

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Wellness
Fitness
Vnútorný bazén
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 2€/noc
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Už onedlho náš opäť čaká bujaré zborové odpočítavanie. Privítajte rok 2018 v Hoteli Kráľová*** – chýbať nebude slávnostná večera, hudobný program, pečené prasa a po ohňostroji ani novoročná kapustnica!

Hotel Kráľová sa nachádza 7 km južne od mesta Zvolen na svahoch tajomného pohoria Javorie. Vlastný rekreačný areál sa rozprestiera v otvorenej slnečnej doline vo výške cca 800 m. nad morom.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Je potrebné urobiť rezerváciu vopred na tel. č.: +421 905 298 312 alebo mailom na hotelkralova@hotelkralova.sk.
 • Zábava sa začína o 18:00.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
Storno podmienky
 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 5 dní vopred.

Hodnotenie podniku

Jana

krásne prostredie, super služby…ďakujeme

10. 1. 2016
Kadlecko

Všetky služby hotela boli výborné.
Bolo nás 8 báb …banská jazda…
Spokojnosť na 100%.
Ďakujeme.

9. 4. 2016
Zuzzii

Mili personal, virivka, bazen, prostredie

22. 2. 2016
Pepo

Príjemné vystupovanie personálu. Vedia sa postarať o hostí. Ubytovanie super. Strava výborná. Welnes aj s masážou na úrovni. Piť šampanské v dzakudzi pod holím nebom. No proste romantické a super.
Večer sedieť pri muzike bolo veľmi príjemné. Pobyt som absolvoval druhý krát počas roka. A verím že sa tam ešte vrátim.

Nemám námietky proti ničomu.

12. 4. 2016
Caprisonee99

Dobrý deň, práve cestujeme domov z jednej z najkrajších víkendových dovoleniek, akú sme zažili. Veľa navštevujeme Hoteli a penzióny po Slovensku a nie vždy máme dobrú skúsenosť, no tento víkend zmenil náš postoj k cestovnému ruchu na Slovensku a ukázal nám, že aj u nás sú Hoteli, ktoré stoja za návštevu a ľudia, čo Vám vedia na každom kroku vyčariť úsmev. :) Nestíhali sme kúpiť kupónik, tak sme tu strávili víkend a pred odchodom nám sama pani vedúca pomáhala uhradiť kupón, pretože s tým nemáme skúsenosti. Mali sme pochybnosti, keď sme sa rozhodovali medzi Hotelmi kvôli niektorým komentárom na internete, ale k tomu môžem povedať len jedno: To sú už naozaj ľudia, čo sa nevedia zmestiť do vlastnej kože! Ubytovanie neuveriteľné, nábytok kovaný na mieru, všetko čisté, nové, ešte aj keď dopapáte vynikajúcu polievočku, alebo divinku kuká na Vás z taniera Hotelový erb. Vo všetkých tých detailoch vidno kopu venovaného času a lásky. Prístup ľudí? Super! Po celý deň sa Vám personál vrelo prihovára, na účet podniku sa rozdávajú balíčky s klobáskami, ktoré sme si mohli vyskúšať sami vyrábať, lieva sa domáca pri príjemnej hudbe. Vedenie podniku? Po prvý krát sa nám stalo, že títo ľudia s nami prešli celým pobytom, pri večeri Vám zapália sviečku, porozprávajú sa, čo si zažiadate, to Vám prinesú. Wellness príjemný, plný rozmanitých vôní a oddychu. A nakoniec, interiér Hotela ako samotná galéria majstrovských diel, obrazov na rôzne témy. No nezabudneme veľmi dlho.

7. 2. 2016
Scarlett

Pokiaľ hľadáte miesto na romantický víkend vo dvojici, je Kráľová pre Vás to pravé <3


My sme si toto miesto vybrali spomedzi nie malého množstva ponúk pre našu prvú spoločnú dovolenku. Rozhodli sme sa pre 4– dňový pobyt no nečakane sa predĺžil ešte o jednu noc, za čo vďačíme celému personálu. Ale ideálne si vieme predstaviť týždňový pobyt na tomto čarovnom mieste, kde sa zastavil čas a kde máte možnosť sa konečne venovať jeden druhému počas krásnych každodenných zážitkov. Tu sa veru nudiť nebudete :)
Na čo si spomeniete to Vám bude splnené, Vaše sny sa tu stávajú realitou. Takto možno opísať naše pocity a dojmy z pobytu v malebnej dedinke Kráľová.
Romantika na každom kroku: wellness po boku svojho drahého si vychutnáte vo veľkom bazéne, ktorý sme okrem jedného večera mali ostatné dni samy pre seba, vo vírivke si vychutnáte pohodu tak s priateľmi ako aj vo dvojici v objatí s výhľadom na modré nebo a zelenú prírodu, pani masérka nielen že uvoľní Vaše telo ale aj spríjemní chvíle svojou prítomnosťou a rozhovorom, taktiež masážne kreslo je zážitkom pre tých, ktorí to ešte nevyskúšali ;).
Mimo wellness programu na Vás čaká romantika v priestoroch areálu: domáce zvieratká a raj pre milovníkov koní. Kto obľubuje horskú prírodu a vidiecku atmosféru určite si príde na svoje. Za pomoci uja Jara zažijete s pokojnou kobylkou Sally krásne chvíle. Po dvoch dňoch pobytu sme sa v priestoroch hotela cítili ako doma. Rodinná atmosféra, ústretový a príjemný personál, celková pohoda a kľud na duši prichádza keď sa o Vás starajú Aďka, Nika, Megy, Miňo a perfektný šéfkuchár Maťko. Ďakujeme za nezabudnuteľné chvíle a dúfame, že sa čoskoro uvidíme, posielame pusu a máme Vás veľmi radi
:*

S podravom Scarlett a Radoslav.

10. 2. 2016

Všetky hodnotenia