EMS cvičenie pre 1 alebo 2 osoby v Revolution Body Prvýkrát na Zľavomate

Variant: Pozrite sa na ďalšie 3 varianty
Jednorazový vstup na EMS cvičenie pre 1 osobu
1 zákazník
do konca

V cene variantu:

  • 20 minút tréningového programu s profesionálnym trénerom
  • Zapožičanie špeciálného úboru na cvičenie
  • Zabezpečený nápoj počas celej doby cvičenia
  • Uterák pred každým cvičením
  • Uterák na sprchovanie ako aj potrebná drogéria 

Platí do:

29. 3. 2018

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa objednajte vopred na tel. č. +421 944 710 415.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie. P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Revolution body

A. Kmeťa 579/15, Martin

Dnes otvorené 8:00–20:00

Sú dva typy ľudí, ktorí cvičia. Takí, čo cvičia kvôli výsledku a takí, ktorí cvičia pre svoj dobrý pocit. Ak odrazu neviete, kam by ste sa zaradili, nevadí. EMS cvičenie spája výhody oboch typov.

Cítiť sa plní energie, fit a sebavedomo a zároveň vyzerať ako z titulky časopisu – to je sen mnohých mužov aj žien. Splňte si ho vďaka EMS cvičeniu!

Jeden 20-minútový tréning totiž nahradí až 2–3 klasické tréningy vo fitnesscentre. Precvičíte si až 90 % svalov a to maximálne pohodlne – bez ťažkých závaží, prístrojových káblov či nekomfortného oblečenia. Naopak, rýchlo pocítite psychickú aj fyzickú zmenu k lepšiemu!

EMS je skratka pre elektromiostimuláciu svalov. Za pomoci impulzu sa tak zapojí do cvičenia väčšina svalových skupín. Tento jav prebieha v tele aj prirodzene, Revolution body technológia ho len zintenzívňuje a výsledkom je efektívne cvičenie, vďaka ktorému sa spevní vaše svalstvo, zrýchli metabolizmus a rozšíria cievy. 

Ďalšími pozitívnymi účinkami sú úbytok podkožného tuku a zlepšenie elasticity a pevnosti pokožky. Výhodou je, že toto cvičenie nemá špecifikovanú cieľovú skupinu a je určené naozaj pre každého, kto túži po zmene k lepšiemu! 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa objednajte vopred na tel. č. +421 944 710 415.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie. P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
Storno podmienky
  • V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to, prosím, čo najskôr na tel. č. +421 944 710 415.