Magický Krumlov: pobyt pre dvoch v okúzľujúcom historickom apartmáne

1 zákazník
Prvýkrát na Zľavomate
Villa Gallistl
Šumava a južné Čechy - Česko
Viac o podniku
Nádherne vybavený apartmán s vlastnou kuchyňou
Nádherne vybavený apartmán s vlastnou kuchyňou
Český Krumlov – jedno z najmagickejších miest v ČR
Český Krumlov – jedno z najmagickejších miest v ČR
Jedna osoba na prístelke ZDARMA
Jedna osoba na prístelke ZDARMA
2 osoby, 2 dni (1 noc)
 • 1× ubytovanie v apartmáne Edvarda Beneša s vlastnou kuchyňou pre dve osoby
 • 1× fľaša vína na izbe 
 • Bonus:
  • Jedna osoba bez obmedzení veku má pobyt zdarma (na prístelke) 

Obmedzenie

Nástup na pobyt je možný v dňoch nedeľa – štvrtok. Voucher nie je možné využiť v termínoch 23. 12. 2017 – 2. 1. 2018.

93,73 € 59,00 €
2 osoby, 3 dni (2 noci)
179,61 € 89,00 €
179,61 € 99,00 €

Angličania majú tendenciu písať Český Krumlov s písmenom „E“ na konci. Krumlov je totiž láska na prvý pohľad. Aj na druhý.

Vyberte sa na prechádzku naprieč časom a uhniezdite sa na noc alebo dve v historickom penzióne Villa Gallistl. Čarovný čas tu prežijete v novom citlivo zrekonštruovanom apartmáne Edvarda Beneša, v ktorom sa každé ráno budete diviť, či ste sa neprebudili uprostred prvej republiky.

História Českého Krumlova sa však tiahne ešte ďalej a jeho rozprávkových scenérií sa len tak ľahko nenasýtite. Nad serpentínou pokojné Vltavy sa týči monumentálny Krumlovský zámok, ktorý je po areáli Pražského hradu druhým najväčším zámockým komplexom v Českej republike.

Nabažiť sa nebudete môcť ani prechádzkami malebnými krumlovskými uličkami plnými obchodíkov, sympatických reštaurácií, galérií, tajuplných zákutí a talentovaných pouličných hudobníkov. Do centra mesta to budete mať pešo len 7 minút.

Interiéry vily prešli citlivou renováciou, ktorá sa snaží zachovať jej historický ráz. Apartmán, ktorý vás bude hostiť, má menšiu predsieň a dve spálne. V jednej spálni sa nachádzajú dve lôžka, ktoré je možné pripraviť ako manželskú posteľ či oddelene. V druhej spálni nájdete ešte jedno samostatné lôžko, kde môžete uložiť svoje dieťa alebo tretieho hosťa nehľadiac na vek zdarma. Vybavená kuchynská linka vrátane varnej dosky zaisťuje maximálny komfort pri vašom pobyte, môžete si tu pripraviť nielen raňajky, ale aj niečo ďalšie dobrého pod zub. V apartmáne máte k dispozícii vlastnú kúpeľňu, uteráky a posteľná bielizeň. Parkovať môžete priamo v záhrade vily. 

Tipy na voľný čas

Český Krumlov Český Krumlov

Toto významné juhočeské mesto je jedným z najnavštevovanejších miest celej republiky a jedným z najkrajších miest celej Európy, ak nie celého sveta, a to najmä vďaka romanticky stredovekému jadru s meandrom rieky Vltava a tunajšiemu prekrásnemu zámku. Celá oblasť je zapísaná na zoznam UNESCO. Skúste si vyšliapať na vyhliadku Vyšehrad, kde sa vám Krumlov zjaví ako na dlani.

Zámok Český Krumlov Zámok Český Krumlov

Hrad a zámok Český Krumlov sa nachádza v Juhočeskom kraji, týči sa na vysokom skalnom ostrohu nad riekou Vltavou a je jedným z najvýznamnejších a najrozsiahlejších areálov v Európe. Tvorí ho 40 budov a palácových stavieb, 5 nádvorí a rozľahlá Zámocká záhrada. Celý historický komplex je zapísaný na zoznam UNESCO.

Holašovice Holašovice

Náves juhočeskej dediny Holašovice sa celosvetovo preslávila usadlosťami v štýle sedliackeho baroka, ktoré boli pre svoju jedinečnosť zaradené na zoznam UNESCO. Tento unikátny dochovaný súbor hospodárskych usadlostí bol stavebne a výtvarne upravený v priebehu 19. storočia do špecifickej podoby, ktorú môžeme obdivovať dnes.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Villa Gallistl
T. G. Masaryka 135, Český Krumlov, 38101

Villa Gallistl

T. G. Masaryka 135, Český Krumlov, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Domáci miláčikovia vítaní
Ako uplatniť
 • Rezervácia: vopred na tel.č. +420 723 089 028 alebo na info@villagallistl.cz.
 •  Pri rezervácii a aj pri nástupe na pobyt je nutné uviesť kód kupónu. 
Deti
 • Jedna osoba bez obmedzenia veku má pobyt zdarma (na prístelke, bez ďalších služieb).
Príplatky
 • Miestny poplatok v cene.
 • Parkovanie pri penzióne zdarma.
 • Wi-fi k dispozícii zdarma.
 • Domáci miláčikovia zdarma.
Storno podmienky
 • Storno voucheru je možne v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty. Podmienkou je, aby nebola vytvorená rezervácia na konkrétny termín. Zrušenie alebo zmena tejto rezervácie sú možné najneskôr 14 dní pred nástupom na pobyt. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne jedenkrát po dohode s recepciou.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny