Tablety Bio Chlorella pre pohodu vášho tela

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
5,49 €
5 zákazníkov

V cene:

1 x 450 tbl. Chlorella BIO Elixi (90 g)

  • Balenie: 450 tabliet
  • Dávkovanie: 15 tabliet denne
  • Upozornenie: Vďaka čistení organizmu môže dôjsť počas prvých dní užívania k miernym bolestiam hlavy, nadúvanie a vylučovanie stolice zafarbené do zelena. Ide o prejavy čistení organizmu. Ak spolu vitamín C, doporučujeme odstup užívanie 3 hodiny
  • Výrobca: Elixi 

Doručenie:

Osobný odber Uloženka (13 pobočiek)
1,97 € (8 prac. dní)

DHL
5,00 € (8 prac. dní)

Doručuje obchod:

www.elixi.sk
info@elixi.sk
+420 733 133 648

Čo je zelené, to je zdravé. A platí to aj o tomto malom zázraku – Chlorelle. Jednobunková rastlinka, ktorá dokáže s vašim telom divy. Prispieva k normálnej imunite!

Chlorella je jednoduchá sladkovodná zelená riasa, pozostávajúca len z jednej bunky. Na Zemi sa vyskytuje už od praveku v nezmenenej forme.

Pestovanie Chlorelly má mnoho výhod, pretože vo vhodnom prostredí je pre ňu charakteristický rýchly rast, čo znamená, že za pár hodín sa môže aj zdvojnásobiť. Zároveň nevznikajú žiadne vedľajšie,  menejcenné produkty, a tak je táto zázračná riasa zúžitkovaná celá.   

Allnature chlorella Bio je najčistejšia forma zelenej sladkovodnej riasy, ktorej sa prisudzujú vlastnosti týkajúce sa očistenia organizmu od toxínov, a tým sa podieľa na normálnej imunite človeka a jeho celkovej kondícii. Obsahuje bielkoviny, chlorofyl, beta-karotén, množstvo vitamínov a veľké množstvo minerálov.

Chlorella chráni telo pred vonkajšími vplyvmi, pomáha telu lepšie zvládať stresové situácie a únavu. Má priaznivý účinok na ľudský organizmus.

Dávkovanie:
15 tabliet denne

Upozornenie:
Vďaka čisteniu organizmu môže dôjsť počas prvých dní užívania k miernym bolestiam hlavy, nadúvaniu a vylučovaniu stolice zafarbenej do zelena. Ide o prejavy čistenia organizmu. Ak spolu užívate vitamín C, doporučujeme odstup užívania 3 hodiny. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Allnature, s.r.o.

Březhradská 148

503 32 Hradec Králové

Česká republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Viera

Vyborne sa s mukou pracuje.

Magdaléna

všetko podľa plánu