Oddychový pobyt v Ledniciach s bohatými raňajkami a degustáciou vín

10 zákazníkov
už len 45 ks
Prvýkrát na ZľavomateOnline rezervácia
Relax Hotel Štork
Južná Morava - Česko
Viac o podniku
Víkendové pobyty s riadenou degustáciou vína
Víkendové pobyty s riadenou degustáciou vína
Hotel len pár krokov od známeho zámku a parku
Hotel len pár krokov od známeho zámku a parku
Vstup do sauny, infrasauny a vírivky
Vstup do sauny, infrasauny a vírivky
2 osoby, 3 dni (2 noci)
 • 2× ubytovanie v dvojlôžkovej izbe pre dve osoby
 • 2× bohaté raňajky formou švédskych stolov pre dvoch
 • 1× vstup do vírivky na 20 minút pre dve osoby
 • 1× využitie sauny na 2 hod. pre dvoch
 • 1× vstup do infrakabíny na 30 minút pre dve osoby
 • 1× fľaša zemského vína
 • 10% zľava na hodinovú masáž

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Voucher nemôžete využiť v období 21. 12. 2017 – 2. 1. 2018.

Online rezervácia
154,69 € 99,00 €
2 osoby, 4 dni (3 noci)
Online rezervácia
213,28 € 135,00 €

Lednice je voľba na istotu – prekvapí vás tam len to, že je všetko ešte krajšie ako ste si predstavovali! Spoznajte čaro tohto miesta zblízka.

Pobyt snov? Vieme kam si poň treba ísť! Úžasná lokalita, výborné víno a relax vo vírivke a saune, to je dokonalosť sama. Vyberte sa do rozprávky, ktorú Lednica ponúka, hneď vo dvojici a navštívte najnavštevovanejšiu pamiatku UNESCO v Česku!

Ubytovaní budete v Relax Hoteli Štork,  ktorý je len 300 metrov od zámockého areálu. Vyberte si vlastný dátum pobytu alebo svoj víkend rovno spojte s degustáciou, ktorá sa uskutoční v pevne danom termíne (v januári a vo februári na Valentína).

Ubytovanie

Prichystaná bude pre vás dvojlôžková izba s WiFi pripojením, zdravotnými matracmi a TV. Súčasťou izby je aj kúpeľňa, kde nájdete fén. Hotel má aj bezbariérovú izbu a bezbariérový prístup je aj do vinárne a wellness centra.

Výhodou je aj parkovanie zdarma na parkovisku s kamerou. Deti určite ocenia ihrisko, ktoré je len 20 m od hotela.

Wellness

Hotelové wellness centrum ponúka vírivku, infrasaunu a fínsku saunu. Vstupy pre vás sú už v cene pobytu. Je tu aj môžnosť doobjednať si masáže.

Voľnočasové aktivity

Zabaliť by ste mali nielen plavky, ale aj bicykle. Rovinatá krajina južnej Moravy je totiž skvelým miestom na rôzne cyklovýlety! Cyklotrasy vás vezmú objavovať krásy celého Lednicko-valtického areálu, ktorý je súčasťou kultúrneho dedičstva UNESCO a je prezývaný aj záhrada Európy.

K lednickému zámku a do centra mesta to sú len 2 minúty pešo a v areáli zámku sa potom môžete prechádzať po malebných cestičkách alebo preskúmať rieku Dyje na loďkách,  je tu aj možnosť dohodnúť si prechádzku na koňoch.

Navštívte aj rozľahlý park s novoromantickými stavbami ako lovecký zámoček,  minaret,  kolonáda a nezabudnite sa zastaviť aj vo Val­ticiach! 

Tipy na voľný čas

Zámok Valtice Zámok Valtice

Mesto Valtice je niekdajšou rodinnou rezidenciou lichtenštajnských kniežat, dominantou mesta je kostol Nanebovzatia Panny Márie a barokový zámok s kaplnkou. Obec sa pýši oficiálnym titulom „hlavné mesto vína“, sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

Zámok Lednice Zámok Lednice

Zámok Lednice sa nachádza v juhomoravskej dedinke Lednice. Okolie tohto nádherného komplexu návštevníkov očarí svojimi majestátnymi záhradami a rybníkmi. Prvá historická správa o tejto lokalite pochádza z roku 1222. Dnešný vzhľad nadobudol v rokoch 1846–1858, kedy bol prebudovaný v štýle anglickej gotiky. Od roku 1945 je zámok majetkom štátu. 

Mikulov Mikulov

Moravské mestečko Mikulov sa nachádza v okrese Břeclav. Mesto je preslávené vinárskou kultúrou, jeho dominantou je zámok vypínajúci sa na skale v centre mesta. Zo severu Mikulov ohraničuje vrch Turold, ktorý je výbežkom Pálavy. 

Zobraziť tipy na mape

Relax Hotel Štork
Čechova 272, Lednice, 69144

Relax Hotel Štork

Čechova 272, Lednice, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Wellness
Úschovňa bicyklov
Ako uplatniť
 • Netermínový variant: Termín si rezervujte s dostatočným predstihom na tel.č.: +420 733 133 833 alebo +420 519 440 940 (volajte od pondelka do soboty v čase od 8:00 do 17:00 hod). Pri rezervácii uvádzajte počet detí.
 • Termínový variant: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti, pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). Pokiaľ s vami pôjdu deti, uveďte ich počet a vek do poznámky pri kúpe voucheru.
 • Možnosť sčítanie voucherov: Áno, vouchery môžete sčítať a pobyt si predĺžiť.
Deti
 • Deti do 3 (2,99) rokov majú ubytovanie zdarma bez nároku na lôžko a stravu
 • Deti do 12 (11,99) rokov na prístelke za 300 Kč (cca 12€) / noc
 • Staršie osoby hradia plnú cenu podľa platného cenníka
Príplatky
 • Rekreačný poplatok: 15 Kč / osoba / deň (neplatí osoby do 18 rokov alebo nad 70 rokov a ZŤP).
 • Nepovinné príplatky:
  • ubytovanie v štúdiu za 100 Kč (cca 4€) / noc
  • ubytovanie v apartmáne za 200 Kč (cca 8€) / noc
 • Parkovanie: Zdarma na kamerovom stráženom parkovisku pred hotelom.
 • Zvieratá: Nie sú povolené.
Storno podmienky
 • Netermínový variant: Storno voucheru je možne v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty. Podmienkou je, aby nebola vytvorená rezervácia na konkrétny termín. Zmena tejto rezervácie sú možné najneskôr 14 dní pred nástupom na pobyt. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne jedenkrát po dohode s recepciou.
 • Termínový variant: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Možná je len zmena rezervácie a to najneskôr 3 dni pred termínom nástupu. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná maximálne jedenkrát po dohode s recepciou. Pre zmenu rezervácie, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zľavomatu.
 • Termínový variant: 19. - 21. 1. a 16. - 18. 2 .: Zrušenie alebo zmena rezervácie nie sú možné.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny