Zážitkový pobyt v Prahe s možnosťou romantickej večere a prehliadky Hradu

23 zákazníkov
Vila Lanna
Praha - Česko
 4,5/5 (4 hodnotenie)
Viac o podniku
Blízko Pražského hradu
Blízko Pražského hradu
Chutná romantická večera pri sviečkach
Chutná romantická večera pri sviečkach
Ubytovanie v novorenesančnej budove z roku 1872
Ubytovanie v novorenesančnej budove z roku 1872
2 osoby, 2 dni (1 noc)
 • 1× ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Vily Lanna alebo v depandance pre dve osoby
 • 1× misa čerstvého ovocia na izbe
 • 1× bohaté raňajky formou bufetu pre dve osoby
 • 1× parkovanie v areáli Vily Lanna
 • Bezplatné pripojenie k internetu a voľný vstup do záhrady
 • Pri voľnej kapacite hotela je možný neskorý check out ( na vyžiadanie až do 15 hod.) 

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Nástup na pobyt je možný kedykoľvek.

93,39 € 70,00 €
128,40 € 85,00 €
2 osoby, 3 dni (2 noci)
4 600,00 € 100,00 €
5 500,00 € 115,00 €

Máte nervy napnuté ako lodné laná? Energia rezervy vám môže čoskoro dôjsť. Doplňte ich vo Vile Lanna a k Pražskému hradu sa bežte prejsť.

Navštívte na 2 alebo 3 dni matičku miest – čakajú vás známe pamiatky, gastronomické zážitky a odpočinok v historických priestoroch. Ak majú byť vaše spoločné chvíle nezabudnuteľné, Vila Lanna kúsok od Stromovky je tým pravým miestom na pobyt.

Pretože jedinečné udalosti si žiadajú jedinečné miesto.

V cene všetkých balíčkov máte aj parkovanie vozidla v areáli Vily Lanna, bezplatné pripojenie sa k internetu a voľný vstup do záhrady. Ak kapacita hotela dovolí, je možné neskoré odhlásenie z izby (na vyžiadanie a do 15. hodiny).

Bývanie v pamiatkovo chránenej vile

V 1. poschodí historickej budovy je celkom 7 izieb bez vlastného sociálneho vybavenia, ale v tesnej blízkosti izieb sú 4 kúpeľne s toaletami. V novej budove vedľa vily je k dispozícii 6 dvojposteľových izieb so sociálnym zariadením. Výber miesta pobytu je len na vás, všetko si dohodnete pri rezervácii s recepciou.

V rámci pobytu si môžete vychutnať aj romantickú večeru – tá je však možná len pri nástupe od pondelka do piatku (kvôli prevádzke kuchyne). A variant balíčka na 3 dni s večerou obsahuje aj prehliadku Pražského hradu (malý okruh) pre 2 osoby.

Vila bola postavená na konci 19. storočia v novorenesančnom slohu. Patrila významnému priemyselnému podnikateľovi a zberateľovi umeleckých pamiatok Vojtěchovi Lannovi a slúžila ako letné odpočinkové sídlo.

Najkrajšie pamiatky na dosah

Z vily pohodlne dôjdete pešo na Letnú, odkiaľ je to už len kúsok k letohrádku kráľovnej Anny, do kráľovských záhrad a na samotný Pražský hrad. Tu nevynechajte katedrálu Sv. Víta, obrazáreň, Zlatú uličku, Daliborku a ďalšie historické objekty.

Dole do mesta sa prejdite po starých zámockých schodoch alebo cez Svätováclavskú vinicu, alebo choďte druhou stranou a preskúmajte malebné malostranské uličky. 

Tipy na voľný čas

Morský svet Morský svet

Stála expozícia Morský svet bola založená na pražskom Výstavisku v roku 2002. Neustále pribúdajú nové druhy živočíchov i nové nádrže. Nájdete tu 25 m dlhú koralovú jaskyňu s 10 atypickými akváriami zabudovanými v umelej skalnej stene. Najväčšia nádrž, ktorú obývajú žraloky, má objem 100 000 litrov morskej vody. A relaxovať môžete v tzv. Vesmírnej lagúne. 

Karlov most Karlov most

Most sa pôvodne nazýval len Kamenný alebo Pražský most. Meno Karlov most získal až v roku 1870. Nahradil predchádzajúci Juditin most, strhnutý na jar v roku 1342 z 2/3 topiacim sa ľadom. Jeho výstavba sa začala v roku 1357 pod záštitou kráľa Karola IV. a bola dokončená v roku 1400. Hneď po otvorení sa most stal živou mestskou tepnou – okrem toho, že spájal oba brehy Vltavy, taktiež sa na ňom živo obchodovalo, prechádzali cez neho korunovačné sprievody a taktiež sa na ňom uskutočňovali rytierske turnaje.

Zlatá ulička Zlatá ulička

Zlatá ulička (oficiálny názov Zlatá ulička u Daliborky) v Prahe leží medzi hradčanskými múrmi a starým Úradom najvyššieho hradného grófa. Domčeky boli obývané až do druhej svetovej vojny, ale už za prvej republiky sa dbalo na to, aby neboli príliš menené – aby nerušili pitoreskný ráz uličky. V súčasnosti tu sú galérie, originálne obchodíky a expozície. Celá ulička sa teší veľkej obľube turistov, možno i pre svoj rozprávkový vzhľad vyblednutých pastelových tónov, maličkých okien a dverí, nízkych striech a množstvo komínov.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Vila Lanna
V Sadech 1, Praha – Bubeneč, 16000

Vila Lanna

V Sadech 1, Praha – Bubeneč, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 15:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vlastná reštaurácia
Hodnotenie podniku
Ako uplatniť
 • Netermínový variant: po zakúpení voucheru si rezervujte termín na tel. č. +420 224 321 2­78 alebo e-mailom na recepce@vila-lanna.cz.
  • Je možné zakúpiť viac voucherov, a tak si predĺžiť pobyt.
 • Termínový variant: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  V prípade, že budete potrebovat izbu s prísteľkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e-mailom pred zakúpením voucheru. Recepciu treba zároveň vopred informovať, pokiaľ se na pobyt chystáte so svojim domácim miláčikom.
 • Z prevádzkových dôvodov nie je v hoteli možné zabezpečiť večeru v dňoch sobota a nedeľa.
Deti
 • Deti do 2,99 rokov - zdarma bez nároku na lôžko a stravu (detské lôžko je možné priplatiť za 400 Kč (cca 16€)/noc).
 • Deti od 3 do 9,99 rokov - 850 Kč (cca 33€) /noc (cena zahŕňa stravu a ubytovanie na prístelke v izbe rodičov).
 • Deti od 10 rokov - 950 Kč (cca 37€) /noc (cena zahŕňa stravu a ubytovanie na prístelke v izbe rodičov).
Príplatky
 • Parkovanie zdarma.
 • Wi-fi zdarma.
Storno podmienky
 • Netermínový variant: Storno voucheru je možne v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty. Podmienkou je, aby nebola vytvorená rezervácia na konkrétny termín. Zrušenie alebo zmena tejto rezervácie sú možné najneskôr 2 dni pred nástupom na pobyt. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne jeden krát po dohode s recepciou.
 • Termínový variant: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Možná je len zmena rezervácie a to najneskôr 2 dni pred termínom nástupu. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná maximálne jeden krát po dohode s recepciou. Pre zmenu rezervácie, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zľavomatu.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

5 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny