Pokojný hotel v blízkosti Karlových Varov: raňajky, vonkajšia vírivka aj masáž

1 zákazník
už len 9 ks
Prvýkrát na ZľavomateOnline rezervácia
Hotel Saint Michael
Západné Čechy - Česko
Viac o podniku
Pokojná poloha pri kúpeľných lesoch a rieky Teplá
Pokojná poloha pri kúpeľných lesoch a rieky Teplá
Hodina vo vírivke na vonkajšej terase + župany
Hodina vo vírivke na vonkajšej terase + župany
Navštívte Motýlí dom, ochutnajte liečivé pramene
Navštívte Motýlí dom, ochutnajte liečivé pramene
2 osoby, 3 dni (2 noci)
 • 2× ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením a TV
 • 2× raňajky formou bohatého bufetu pre dvoch
 • 1× ovocná misa a fľaša sektu na privítanie
 • 1× 60-minútový vstup do vírivky na vonkajšej hotelovej terase + zapožičanie županov a osušiek
 • 1× 25minutová klasická masáž pre dvoch
 • wi-fi pripojenie v celom objekte
 • parkovanie na hotelovom parkovisku

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Voucher nemožno využiť v termínoch Veľkej noci a májových sviatkov: 30. 3. – 2. 4. 2018, 1. 5. 2018 a 8. 5. 2018 a ďalej v termíne 20. – 22. 4. 2018.

Online rezervácia
244,14 € 135,00 €

Svätý Michael je patrónom policajtov. Občas ale zaskočí do Karlových Varov a dohliada aj na blaho turistov.

V blízkosti rieky Teplá, karlovarskej kolonády a Vřídla, ale tiež neďaleko cyklistických a turistických trás – tam v obci Březová pri Karlových Varoch stojí hotel Saint Michael, kde vo dvoch prežijete 3 dni nabité výletmi i odpočinkom. Vďaka svojej polohe je hotel ideálnym miestom pre výlety do okolia.

Na kolonádu a ku Vřídlu to budete mať len 5 kilometrov. Navštíviť môžete tiež krásny hrad Loket, dejisko mnohých obľúbených rozprávok, alebo zámok a hrad Bečov nad Teplou.

Ďalej nevynechajte múzeum Jána Bechera, Motýlí dom a rozhľadňu Diana alebo celoročne otvorenú expozíciu Vianočného domu. A po výletoch nie je nič lepšie ako poriadny relax.

K tomu vám poslúži vírivka na hotelovej terase, kam máte na hodinu zaistený vstup, a to vrátane zapožičania županov a osušiek. Navyše si ešte užijete príjemnú 25-minútovú klasickú masáž.

Ubytovanie s raňajkami a možnosť grilovania

Pripravená pre vás bude dvojlôžková izba, kde nechýba nič podstatné – v kúpeľni je fén, uteráky aj základná kozmetika, pustiť si môžete i televíziu. V reštaurácii si ráno vyberiete raňajky z bohatého bufetu.

Na večeru a pohárik niečoho dobrého môžete zájsť napríklad do vínnej pivnice. Súčasťou hotela sú ale aj vonkajšie terasy s plynovým grilom a grilom na drevené uhlie, ktoré sú vám plne k dispozícii, takže sa môžete zabaliť do deky a kúzliť podľa ľubovôle.

Tipy na voľný čas

Karlovy Vary Karlovy Vary

V Karlových Varoch si na svoje prídu obdivovatelia histórie, vodných radovánok aj kultúry. Mesto leží na západe Českej republiky, len kúsok od nemeckých hraníc. Ide o významné kúpeľné mesto, ktoré každoročne hostí aj známy filmový festival. 

Karlovarský minerálny prameň Karlovarský minerálny prameň

Najznámejší karlovarský minerálny prameň nájdete na „Vřídelnej kolonáde“. Vyviera v podobe gejzíru, ktorý siaha až do 12 metrov. S teplotou 73,4 °C je najteplejším termálnym prameňom Čiech. 

Prírodný areál Sv. Linhart

Prírodný areál s lanovým centrom, kaviarňou a zvernicou. Splyňte s lesom a pozorujte jelene, daniele i diviaky z pohodlia dômyselne visutých mostíkov a lávok. Občerstvite sa v milej kaviarni a pokračujte v dobrodružnej misii do lanového parku s niekoľkými druhmi ciest. Vhodné už pre deti od 3 rokov.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Hotel Saint Michael
Hamerská 74/27, Karlovy Vary - Březová u Karlových Varů, 36001

Hotel Saint Michael

Hamerská 74/27, Karlovy Vary – Březová u Karlových Varů, Česká republika 🇨🇿

Check in od 13:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Domáci miláčikovia: 250 Kč/noc
Ako uplatniť
 • Otvorené vouchery: Termín si zarezervujte čo možno najskôr po zakúpení voucheru na e-maili info@hotelstmichaeal.cz alebo na telefóne +420 777 878 ​​060. Pri rezervácii uveďte kód voucheru.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e-mailom pred zakúpením voucheru. Pobyt s domácim miláčikom si dopredu dohodnite s recepciou.
Príplatky
 • Pobyt je primárne určený pre dve dospelé osoby, prístelka je možná len na vybraných typoch izieb. Pre pobyt s deťmi a dostupnosť danej izby sa informujte telefonicky na recepcii hotela.
 • Domáci maznáčikovia za príplatok 250 Kč (cca 10€) / noc.
Storno podmienky

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 5 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zľavomatu na e-maily podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie najneskôr 5 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku Hotel Saint Michael

Hodnotenie podniku Hotel Saint Michael

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk