Najlepšie dielo belgických majstrov: originálne čokoládové truffles

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
150 g Belgické čokoládové truffles (kakao)
Ukončené
2,69 €
33 zákazníkov

V cene variantu:

1 × 150 g Belgické čokoládové truffles (kakao)

  • Obsah balenia: 15 ks čokoládových praliniek
  • Min. trvanlivosť: 09/2018
  • Vyrobené: Belgicko
  • Zloženie: Cukor, rastlinné tuky (kokosový, palmový), odtučnený kakaový prášok (18,5%), sušená srvátka, emulgátor: sójový lecitín, sorbitantristearát, vanilková a prírodná aróma kakaová
  • Alergény: Sója,  mlieko

Doručenie:

Osobný odber Zásielkovňa (330 pobočiek)
2,99 € (10 prac. dní)

PPL
7,50 € (10 prac. dní)

Doručuje obchod:

„Roztápam sa z jej roztápania!“ Možno sa zmôžete len na takéto hodnotenie. Viac vám jazyk povedať nedovolí. Bude totiž príliš zaneprázdnený rozpúšťaním tejto čokoládové pochúťky.

Ten, kto miluje život, miluje umenie. Ten, kto miluje umenie, ocení starých belgických majstrov.

Ten, kto ocení starých belgických majstrov, si zamiluje belgické čokoládové truffles. Ak máte vo svojom okolí milovníkov života, nemusíte kvôli nim podnikať lúpežné výpravy do galérií.

Darujte im iné výnimočné dielo belgických majstrov – čokoládové hľuzovky truffles. Táto delikátna pochúťka z jemného čokoládového masla je láskou na prvý ochutnanie.

Pomaličky sa rozplýva na jazyku a postupne si získava priazeň všetkých chuťových buniek. Je jedno, že za oknami je tma a nečas, že deň v práci bol pod psa a že neviete, kde vám hlava stojí.

Tieto pralinky vám na chvíľu dovolia zabudnúť na všetky starosti. Môžete si vyberať z troch rôznych príchutí – jedny pre rodičov, druhé pre sestru, tretie pre kolegyňu… alebo z nich urobte objemný balík pre toho, koho máte naozaj radi.

Urobte radosť svojim blízkym (a minimálne jedny darujte i sebe). Ďalšie 4 príchute vrátane novinky s lieskovými orieškami si môžete objednať na stránke predajcu.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Belgické čokolády

Mánesova 1083

276 01 Mělník

Česká republila

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Martina

Za danú cenu získate 3 výrobky – pralinky, čokoládu a bonbonieru, takže sa to oplatí. Vzhľadom na to, že zbožňujem pravé čokoládové pralinky tak by som tieto hodnotila na stupnici od 1 do 10 asi číslom 8, nakoľko bolo cítiť ozajstnú čokoládu ale náplň by mohla byť trošku lepšia, potom by som dala 10. Čokoládu som vybrala s obsahom kakaa 70% tá bola chutná a bonboniera mi prišla taká klasická ako keď kúpim morské plody v obchode. Kto má rád pravé pralinky tak určite neh vyskúša lebo za tú cenu kúpi bežne akurát tie pralinky, čiže čokoláda a bonboniera sú akoby gratis