Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Gurmánsky pobyt vo vinárstve Angyal v známej oblasti Tokaj

Vinárstvo Angyal Maďarsko (mapa) 1 zákazník

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Vinárstvo Angyal

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky Voucher bez termínu

Zabíjačkový all inclusive s alko a nealko nápojmi
Ochutnávka vín s domácimi syrmi a vlast. údeninami
Wellness s výhľadom na malebnú oblasť Tokaj
2 osoby • 3 dni (2 noci)

Termín

V období do 10. 3. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Strava: All inclusive + degustačné menu

Wellness

 • Sauna

Ostatné služby

Parkovanie zadarmo

Wi-Fi zadarmo

 • Rezervácia a overenie voľnej kapacity na tel. čísle: +36–70/415–3854 alebo e‑mailom: info@angyalboraszat.hu (anglicky a maďarsky).
 • Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu.
 • Ak si chcete predĺžiť pobyt je potrebné si zakúpiť viac voucherov.
 • Pomoc pri rezervácii: rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk
 • deti do 2,99 rokov zadarmo
 • deti od 3 rokov za 54€/noc vrátane polpenzie
 • Miestny poplatok - 1,00€/osoba/noc
 • Príplatok za 3. dospelú osobu 54€/noc vrátane all inclusive
 • Domáce zviera zadarmo
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 14 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

439,00 € 219,00 €
439,00 € 219,00 €
Ukončené
Zabíjačkový all inclusive s alko a nealko nápojmi
Ochutnávka vín s domácimi syrmi a vlast. údeninami
Wellness s výhľadom na malebnú oblasť Tokaj

Čaká na vás pravý gurmánsky zabíjačkový pobyt. Dokonca ho spojíte aj s degustáciou skvelého vína, ktoré sa pestuje priamo vo viniciach vinárstva Angyal. Ak sa k tomu pridá aj pohodlné ubytovanie, nemôže vzniknúť nič iné, iba skvelý zážitok.

Vinárstvo Angyal sa nachádza v srdci vychýrenej  vinárskej oblasti, v Tokajskej doline pri obci Rátka a okrem spracovania vín poskytuje aj ubytovanie v komfortných izbách s menším wellness. Vo vinárstve sa nachádza aj pivnica na degustáciu vín s dĺžkou až 1 kilometer, ktorá je jedinečnou v tomto regióne. Je to výborné miesto nielen na rodinný odpočinok, ale aj na romantický výlet. Vínny dom bol zrekonštruovaný na jar roku 2013. 

Ubytovanie

Vo vínnom dome sa nachádza 12 dvojlôžkových izieb. Každá z nich je vybavená kúpeľňou, LCD TV a s mini vínnym barom. Z okien sa vám naskytne prekrásny výhľad na obrysy vrchov Tokajskej doliny a na obce s dlhou históriou.

Stravovanie

Na tomto mieste sa najete naozaj dosýta! Čaká vás bohatý zabíjačkový all inclusive od piatku až do nedele. Vychutnávať si budete domácke bufetové raňajky, polievku z bravčových kostí, zakáľačkovú kapustu, zabíjačkovú pečienku, jaternicu aj klobásku. Na raňajky bude prichystaná bravčová krv na cibuľke a na desiatu čerstvé, teplé oškvarky. 

V cene máte zahrnutú aj neobmedzenú spotrebu nápojov (suché a polosladké vína, hroznovica, varené víno) aj nealkoholických (nealko nápoje, káva, čaj, horúca čokoláda) nápojov každý deň do 21:00.. Nezabudnite ochutnať ani špeciality z maďarskej kuchyne. 

Wellness Angyal Spa

Wellness časť Angyal Spa sa nachádza na prízemí vínneho domu, odkiaľ si môžete v priestrannej vírivke vychutnať výhľad na malebné prostredie alebo sa príjemne zregenerovať vo fínskej saune. V letnom období sa môžete osviežiť pri vonkajšom bazéne alebo sa opaľovať na terase so záhradou. Dopriať si môžete aj zo širokej ponuky masáži, s jedinečnou ingredienciou hrozna. Masáž je potrebné si dopredu objednať. 

Voľný čas

Počas voľných chvíľ sa môžete zúčastniť na tradičnom zabíjačkovom programe. Čaká vás aj prehliadka vinohradníckeho domu a ochutnávka vín vo vínnej pivnici s domácimi syrmi a vlastnými údeninami. V dome si môžete zahrať aj biliard.

Na takmer tridsať hektárovom pozemku sa pestujú tri známe hroznové odrody typické pre tokajskú oblasť – 60% Furmint, 30% Lipovina a 10% Muškát žltý. Vyberte sa poprechádzať po týchto malebných viniciach a načerpajte novú energiu. Deti sa budú môcť zahrať na ihrisku alebo si požičať spoločenské hry.