Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Noc v atómovom kryte pod Špilberkom: exkurzia aj retro raňajky v mliečnom bare

4,5 / 5 Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z Južná Morava - Česko

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky

super zážitok

Eva
Vtipný aj ľahko mrazivý návrat do minulosti
Poučná prehliadka miest súvisiacich s totalitou
Raňajky v mliečnom bare Marcela Ihnačáka
2 osoby • 2 dni (1 noc)

Termín

V období do 30. 11. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Zmena rezervácie zdarma

Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 14 dní pred začiatkom pobytu.

V cene balíčka

 • 1× noc v protiatómovom kryte pre 2 osoby
 • 1× raňajky pre oboch v retro Mliečnom bare šéfkuchára Marcela Ihnačáka
 • 1× 0,7 l sektu na izbu
 • Prehliadka expozície 10-Z pre 2 osoby
 • Exkurzia do bunkra pre oboch
 • Cez víkendy komentovaná prehliadka mesta Brna pre oboch 

Strava: Raňajky

Ostatné služby

Wi-Fi zadarmo

Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Otvorené vouchery: Rezerváciu vykonajte čo možno najskôr telefonicky na čísle +420 542 210 622, kde nadiktujete kód voucheru a dohodnete si deň a čas príchodu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Čo so sebou: Nezabudnite si spacák, prípadne vám na mieste za príplatok požičajú retro vojenský. Vziať si môžete aj svoje uteráky a vankúše alebo si požičať dobové vybavenie z 80. rokov. A pribaľte si teplejšie oblečenie, kryt má celoročnú teplotu 14 ° C a zvýšenú vlhkosť (v pobytových častiach sa mierne prikuruje). 
 • Pobyt je určený primárne pre 2 dospelé osoby.
 • Prístelka je možná za poplatok 350 Kč po dohovore - podľa kapacitných možností jednotlivých pobytových miestností.
 • Predĺženie pobytu je možné len po dohovore vopred.
 • Pobyt so zvieratami nie je možný.
 • Domáce zvieratá nie sú povolené
 • Wi-Fi zadarmo

Zmena rezervácie zdarma: Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 14 dní pred začiatkom pobytu.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 14 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 14 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

102,67 €69,00 €
102,67 €69,00 €
Ukončené
Vtipný aj ľahko mrazivý návrat do minulosti
Poučná prehliadka miest súvisiacich s totalitou
Raňajky v mliečnom bare Marcela Ihnačáka

Pozor, pozor, v Brne hrozí vypuknutie nekontrolovateľnej nudy! Vezmite si to najnutnejšie a schovajte sa pred ňou v kryte 10-Z!

Evakuujte sa pred hroziacou nudou! Miesto, kam jej pazúry zaručene nedosiahnu, je priamo pod Špilasom. V atómovom kryte 10-Z sa tak trochu vrátite do minulosti, ktorú by síce nikto vracať nechcel, ale je dobré si ju čas od času pripomenúť a nezabudnúť na ňu.  Ste pripravení na nevšedný zážitok?

Noc ako v bavlnke (z 80. rokov)

Táto noc bude jednoznačne jedinečná a „luxusná“: ubytovať sa môžete napríklad na maródke, v kancelárii SNB, v služobnej civilnej obrane a na ďalších miestach, kde ste pravdepodobne ešte nezaspávali. 

Tešte sa na posteľ, ktorú si možno pamätáte z nemocníc alebo táborov. Veci si naskladáte do praktických skríň zvaných „univerzál“ a dobové sú aj zdieľané sprchy, kde vykonáte očistu. Nezabudnite si spacák (poprípade si požičajte retro vojenský).

A psst,  prepa­šovali vám sem aj fľašu sek­tu,  ktorú si so svojím spolubý­vajúcim vychut­náte priamo na izbe!

Mobily pokojne nechajte doma. Medzi ďalšími vecami okrem nudy, ktoré tu nenájdete, sa nachádza aj telefónny signál. (môžete skúsiť, či sa niekam dovoláte z klasických pevných liniek, na ktoré tu narazíte). Čo tu ale na počudovanie sa frčí, je Wi-Fi (ako toto súdruhovia dokázali?), takže nemusíte panikáriť, že by vám niečo ušlo z vonkajšieho sveta. 

Exkurzia s fundovaným výkladom

Na vašu bezpečnosť a poriadok bude dohliadať niekoľko uniformovaných súdruhov, na zapožičanie je k dispozícii dobová tlač ako Rudé právo a 100 + 1. Ďalej vás čaká prehliadka expozície a exkurzia do bunkra, počas ktorej tieto priestory preskúmate centimeter po centimetri. Budete si môcť prezrieť pôvodnú techniku a trebárs aj skúsiť zaujímavé dobové oblečenie. 

Keď už je reč o oblečení: Zoberte si teplé veci so sebou! Kryt má celoročnú teplotu 14°C a zvýšenú vlhkosť. Je vetraný a v ubytovacích častiach sa mierne prikuruje, jeho klímu možno prirovnať k pobytu vo vínnej pivnici. Takže úloha je jasná – pribaľte si do evakuačného kufríka aj teplú výbavu!

Raňajky v dobovom mliečnom bare

Až sa doružova vyspíte, budu vás čakať na zraze v mliečnom bare Marcela Ihnačáka (skupinová rozcvička v pláne nie je, ale pokojne si vychutnajte súkromnú). Tu pre vás budú pripravené pravé retro raňajky servírované na taký riad, ktorý keď uvidíte, celkom pravdepodobne vám ujde „Jeee, to sme mali doma aj my.“

Trocha histórie