Zážitkové dovolenkové chvíle strávené v indiánskych teepee stanoch pri brehu Ružínskej priehrady

25 zákazníkov
Prvýkrát u násVoucher bez termínu

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ubytovanie v stane teepee pre 2 až 10 osôb
Ubytovanie v stane teepee pre 2 až 10 osôb
Množstvo atrakcií pre deti a dospelých
Množstvo atrakcií pre deti a dospelých
Priamo pri Ružínskej priehrade
Priamo pri Ružínskej priehrade
2 osoby, 2 dni (1 noc)

Termín

V období do 30. 9. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčku

 • ubytovanie v stanoch tee pee pre 2 osoby
  • na prenocovanie je potrebné doniesť si vlastný spacák a karimatku
 • vstup do areálu na Husiu pláž,  s množstvom atrakcií, šťastných zvieratiek a skvelého jedla
  • Mini ZOO – kravička, zajačiky, sliepky, vietnamské prasiatka, húsky, kozy, psy a mačičky
  • Detské ihrisko s bludiskom
  • Príjemné posedenie v prírode s možnosťou rybárčenia pri priehrade či opekania pri ohni
 • využitie sprchy a sociálneho zariadenia priamo v areáli
 • 2 deti do 10 rokov zdarma
 • parkovanie pred areálom
 • možnosť objednania stravy na mieste z bohatej ponuky 

Obmedzenie

Platí iba pre tento variant: Voucher nie je možné využiť na pobyt 3.8. – 5.8.2018.

 • Otvorený voucher: Po zakúpení voucheru je potrebné si vytvoriť rezerváciu na tel. čísle: +421 948 150 934
  • Pri rezervácii pobytu je potrebné uviesť kód voucheru
 • Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.
 • 2 deti do 10 rokov (9,99 r.): ZDARMA
 • Doplatok za dieťa od 10 rokov alebo dospelú osobu 7eur/noc.
 • Atrakcie za príplatok:
  • jazdy na detskej štvorkolke alebo motorke
  • vypožičanie loďky s motorom alebo s veslami
  • jazda na koni v sprievode inštruktora, prípadne kurz jazdy na koni

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

14,00 € 12,90 €
Voucher bez termínu
14,00 € 12,90 €
Ukončené
10 osôb, 2 dni (1 noc)

Termín

V období do 30. 9. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčku

 • súkromné ubytovanie v strane tee pee pre 10 osôb
  • na prenocovanie je potrebné doniesť si vlastný spacák a karimatku
 • vstup do areálu na Husiu pláž,  s množstvom atrakcií, šťastných zvieratiek a skvelého jedla
  • Mini ZOO – kravička, zajačiky, sliepky, vietnamské prasiatka, húsky, kozy, psy a mačičky
  • Detské ihrisko s bludiskom
  • Príjemné posedenie v prírode s možnosťou rybárčenia pri priehrade či opekania pri ohni
 • využitie sprchy a sociálneho zariadenia priamo v areáli
 • 2 deti do 10 rokov zdarma
 • parkovanie pred areálom
 • možnosť objednania stravy na mieste z bohatej ponuky 

Obmedzenie

Platí iba pre tento variant: Voucher nie je možné využiť na pobyt 3.8. – 5.8.2018.

 • Otvorený voucher: Po zakúpení voucheru je potrebné si vytvoriť rezerváciu na tel. čísle: +421 948 150 934
  • Pri rezervácii pobytu je potrebné uviesť kód voucheru
 • Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.
 • 2 deti do 10 rokov (9,99 r.): ZDARMA
 • Doplatok za dieťa od 10 rokov alebo dospelú osobu 7eur/noc.
 • Atrakcie za príplatok:
  • jazdy na detskej štvorkolke alebo motorke
  • vypožičanie loďky s motorom alebo s veslami
  • jazda na koni v sprievode inštruktora, prípadne kurz jazdy na koni

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

50,00 € 39,90 €
Voucher bez termínu
50,00 € 39,90 €
Ukončené
2 osoby, 3 dni (2 noci)

Termín

V období do 30. 9. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčku

 • ubytovanie v stanoch tee pee pre 2 osoby
  • na prenocovanie je potrebné doniesť si vlastný spacák a karimatku
 • vstup do areálu na Husiu pláž,  s množstvom atrakcií, šťastných zvieratiek a skvelého jedla
  • Mini ZOO – kravička, zajačiky, sliepky, vietnamské prasiatka, húsky, kozy, psy a mačičky
  • Detské ihrisko s bludiskom
  • Príjemné posedenie v prírode s možnosťou rybárčenia pri priehrade či opekania pri ohni
 • využitie sprchy a sociálneho zariadenia priamo v areáli
 • 2 deti do 10 rokov zdarma
 • parkovanie pred areálom
 • možnosť objednania stravy na mieste z bohatej ponuky 

Obmedzenie

Platí iba pre tento variant: Voucher nie je možné využiť na pobyt 3.8. – 5.8.2018.

 • Otvorený voucher: Po zakúpení voucheru je potrebné si vytvoriť rezerváciu na tel. čísle: +421 948 150 934
  • Pri rezervácii pobytu je potrebné uviesť kód voucheru
 • Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.
 • 2 deti do 10 rokov (9,99 r.): ZDARMA
 • Doplatok za dieťa od 10 rokov alebo dospelú osobu 7eur/noc.
 • Atrakcie za príplatok:
  • jazdy na detskej štvorkolke alebo motorke
  • vypožičanie loďky s motorom alebo s veslami
  • jazda na koni v sprievode inštruktora, prípadne kurz jazdy na koni

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

28,00 € 24,90 €
Voucher bez termínu
28,00 € 24,90 €
Ukončené
10 osôb, 3 dni (2 noci)

Termín

V období do 30. 9. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčku

 • 2× súkromné ubytovanie v strane tee pee pre 10 osôb
  • na prenocovanie je potrebné doniesť si vlastný spacák a karimatku
 • vstup do areálu na Husiu pláž,  s množstvom atrakcií, šťastných zvieratiek a skvelého jedla
  • Mini ZOO – kravička, zajačiky, sliepky, vietnamské prasiatka, húsky, kozy, psy a mačičky
  • Detské ihrisko s bludiskom
  • Príjemné posedenie v prírode s možnosťou rybárčenia pri priehrade či opekania pri ohni
 • využitie sprchy a sociálneho zariadenia priamo v areáli
 • 2 deti do 10 rokov zdarma
 • parkovanie pred areálom
 • možnosť objednania stravy na mieste z bohatej ponuky 

Obmedzenie

Platí iba pre tento variant: Voucher nie je možné využiť na pobyt 3.8. – 5.8.2018.

 • Otvorený voucher: Po zakúpení voucheru je potrebné si vytvoriť rezerváciu na tel. čísle: +421 948 150 934
  • Pri rezervácii pobytu je potrebné uviesť kód voucheru
 • Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.
 • 2 deti do 10 rokov (9,99 r.): ZDARMA
 • Doplatok za dieťa od 10 rokov alebo dospelú osobu 7eur/noc.
 • Atrakcie za príplatok:
  • jazdy na detskej štvorkolke alebo motorke
  • vypožičanie loďky s motorom alebo s veslami
  • jazda na koni v sprievode inštruktora, prípadne kurz jazdy na koni

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

100,00 € 75,90 €
Voucher bez termínu
100,00 € 75,90 €
Ukončené

Leto praje zážitkom aj novým skúsenostiam. Medzi jedny z najlepších zážitkov, ktoré počas tohto leta získate, môže patriť aj ubytovanie v teepee stanoch, ktoré sa nevyskytujú len tak na každom kroku.

Husia pláž je skvelým rekreačným strediskom ležiacim na Ružínskej priehrade v obci Jaklovce, kde si celodennú zábavu nebudú užívať len vaše ratolesti ale aj vy! Čaká na vás vstup na pláž s množstvom atrakcií, šťastných zvieratiek, skvelého jedla a netradičného ubytovania. 

Ubytovanie

Teepee je veľký kužeľovitý stan, ktorý sa pôvodne v Severnej Amerike vyrábal z bizónej kože a slúžil indiánom ako útočisko. V súčasnosti sa však vyrábajú z veľkých nepremokavých plachiet a ten, v ktorom budete prespávať, má dokonca aj podlahu. Váš teepee stan vám bude slúžiť na načerpanie energie. Nezabudnite si so sebou zabaliť aj spací vak či karimatku.

Stravovanie na bio farme

V krásnom prírodnom prostredí Husej pláže sa nachádza bio farma, kde sa vyrábajú samé dobroty. Vaše chuťové bunky poteší čerstvý kozí a ovčí syr priamo z farmy, varená kukurica, grilované kurča (ktoré je podľa hodnotenia zákazníkov ozajstnou delikatesou), hot dogy, klobása, hranolky či cukrová vata a ďalšie maškrty. 

Voľný čas a zábava 

Stany sú síce lákavé vďaka svojej netradičnej podobe, obávame sa však, že počas dňa budete mať tak nabitý program, že sa do nich pôjdete iba večer vyspať. Vychutnáte si príjemné posedenie v prírode s možnosťou rybárčenia pri priehrade či opekania pri ohníku a určite sa vyberte aj na horskú turistiku či cykloturistiku­. Popri stredisku prechádza zelená turistická trasa z obce Jaklovce. 

Počas leta sa tam organizujú koncerty,  rez­bárske show, výstavy tvorby slovenských umelcov. Na okolitý kraj sa môžete pozerať zo sedla koňa – stredisko ponúka rekreačné jazdenie aj hipoterapiu.

Ponuku na aktívne trávenie voľného času v rekreačnom areáli Husia Pláž nájdete TU

Rodina a deti

Pre najmenších zákazníkov je prichystané drevené ihrisko s preliezkami, hojdačkami, bludisko z dreva aj pieskovisko. V a­reáli na vás čaká Mini ZOO, kde si môžete pohladkať zvieratká. Kravička, zajačiky, sliepky, vietnamské prasiatka, húsky, kozy, psy aj mačičky sa tešia na prítomnosť každého návštevníka, ktorý im donesie čo-to pod zub.  V okolí areálu tiež nájdete množstvo vodných tokov a tajomných zákutí, ktoré môžete objavovať pri plavbe na pramici – druh dreveného člna. 30 km od Husej pláže nájdete Spišský hrad, ktorý vaše deti s radosťou preskúmajú. 

Ako sa tam dostanete a kde zaparkujete?

Marcela

Krásne miesto, ideálne pre deti, areál super – zvieratá pobehovali voľne, deti sa mali kde vyblázniť ( preliezky, piesok, kolobežky, motorky …). Majiteľ bol veľmi milý, všetko nám ochotne poukazoval, vysvetlil, venoval sa nám a dokonca naše deti zapojil do pasenia hús z čoho mali veľmi pekný zážitok. Určite sa tam ešte vrátime, bolo to niečo nové a zaujímavé nielen pre deti.

Marcela

Krásne miesto, ideálne pre deti, areál super – zvieratá pobehovali voľne, deti sa mali kde vyblázniť ( preliezky, piesok, kolobežky, motorky …). Majiteľ bol veľmi milý, všetko nám ochotne poukazoval, vysvetlil, venoval sa nám a dokonca naše deti zapojil do pasenia hús z čoho mali veľmi pekný zážitok. Určite sa tam ešte vrátime, bolo to niečo nové a zaujímavé nielen pre deti.

Husia Pláž – TeePee

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 10:00–22:00
Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

6 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
Husia Pláž – TeePee
Spiš
Viac o podniku