Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Vystupenky na koncert vychádzajúcej indiepopovej hviezdy Alice Merton

XL promotion Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku XL promotion

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Prvýkrát na Slovensku
Víťazka European Border Breakers Award 2018
Debutový singel „No Roots“
Varianty (1)

Termín

14. 9. 2018 19:00

V cene

Vstup a miesto na státie na koncert speváčky Alice Merton.
Kedy:  14.9. 2018 od 19:00 do 22:00
Kde: Majestic Music Club, Karpatská 2, Bratislava – Staré Mesto 

  • Rezervácia ani vyzdvihnutie lístkov vopred nie je potrebná.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

  • Storno voucheru po jeho zakúpení nie je možné:
    • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.
  • Vouchery zakúpené na konkrétny termín nie je možné refundovať po skončení ich platnosti.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

26,00 €
26,00 €
Ukončené
Prvýkrát na Slovensku
Víťazka European Border Breakers Award 2018
Debutový singel „No Roots“

Hit No Roots už mesiace vyhráva z našich rádií a vedome či nevedome ste si ho neraz zahmkali určite aj vy. Alice Merton má však takýchto peciek omnoho viac a pokiaľ fandíte veselej hudbe, na jej koncerte sa vytancujete do sýtosti!

Táto mladá kanadsko-nemecká speváčka a skladateľka je považovaná za vychádzajúcu hviezdu súčasnej hudobnej scény. So spomínaným prvým singlom si získala veľký obdiv nie len v Amerike, ale aj v celej Európe.

Momentálne je na letnom turné a v septembri zavíta aj do Bratislavy! Alice Merton sa za svoju doterajšiu kariéru môže pochváliť víťazstvom European Border Breakers Award 2018. Predskokani budú King Shaolin a Sonia Stein.

Debutový singel „No Roots“ prišiel minulý rok do Európy, rovnako ako aj Alice. Prejavil sa ako veľmi úspešný, keď získal prvé miesto v singlovom rebríčku vo Francúzsku, druhé v Nemecku, tretie v Rakúsku a zároveň vo všetkých troch krajinách má platinovú platňu za predaj.

Nemenej dôležitá informácia je, že táto 24-ročná speváčka, skladateľka a klaviristka sa okrem spomínaných úspechov umiestnila v TOP 10 hitparádach v ďalších desiatich krajinách. Dôkazom jej potenciálu osloviť fanúšika je už spomínaný tanečný hit No Roots, ktorý máte možnosť počuť aj v slovenských rádiách alebo hudobných televíziách.

Alice má na konte zatiaľ len EP No Roots, z ktorého okrem titulnej skladby pochádzajú aj single Hit the Ground Running a Lash Out, ale už teraz je jasné, že speváčku sa pre jej muzikálnosť oplatí sledovať. Slovenskú live premiéru odohrá Alice so svojou kapelou v piatok, 14.9. 2018 v bratislavskom Majestic Music Club-e.